Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe Muhabet.!

10669249914_5d12e071e7.jpg

Devil meri haj kto shpifsinat..

Kila flm!
Mund te mi sherbesh si kamarjere t'lutem? :p
 

Kila

VIP
Titulli: Kafe Muhabet.!

Kila flm!
Mund te mi sherbesh si kamarjere t'lutem? :p
e te raft e mira ishalla do dhe me ti sherbe si kamarjeree .. mos dhe te ti fus te goja apo te ti shtyp qe mos lodhesh me i pertyp ?
 

Kila

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Devil po sa te mire jeni ju cunat e durrsit aman .. per tu pire ne kupe ... :D
:engjell::mendim:
 

Kila

VIP
Titulli: Kafe Muhabet.!

bonu gati se do tushqej si dallendyshja zoqte ... hahahaha ..:D lol
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe Muhabet.!

Jo ashu ri se kam merak un lol Un nuk pi uj ke gota qe kam pi po vete ca dallandyshe thu lool
 

Kila

VIP
Titulli: Kafe Muhabet.!

Jo ashu ri se kam merak un lol Un nuk pi uj ke gota qe kam pi po vete ca dallandyshe thu lool
po ato makaronat me duret e mija i kam b6o i kam fut nja 3 te peshtyme se pertoja me mar uje
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Moni shume e rrezikshme je... E dine bashke jetuesit e forumit kete gje ? Cile gje ? Mund te shkaterrosh ne 350meter distance pa bere ze fare :p T kam testu lool

po llogarisja sa ishte largesia 350 m...lol...ja dhiskam edhe tritolit lol
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

po llogarisja sa ishte largesia 350 m...lol...ja dhiskam edhe tritolit lol

SHperthimi i komanduar (sidomos ai ne trend, me celulare) mund te behet edhe nga ana tjeter e botes. Po mos u merzit , sepse je me e dhimbshme ti, te fik llullen po te fute ne +
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

rregjistroni Kartat Sim qe mos keni probleme hahaha
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

O poet un jam kjo mduket
images

Nese do te ishe nje HK P30 sigurisht qe do te ishe mjaft e rrezikshme :), pamvarsisht me gogla
 

Kila

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Pranej pyta se me duket si pistolet loder. Na, me gjuj ne gjoks.

ajo fotoja ime po po jo modeli qe tha poeti ... ok po te gjuj ... lamtumiree gerti u prefsh ne paqe vlla ..
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

ajo fotoja ime po po jo modeli qe tha poeti ... ok po te gjuj ... lamtumiree gerti u prefsh ne paqe vlla ..

Mos e ul poshte pistoleten se me po me me gudulis. Ngrije siper ngrije. hahahah hiqe mi dreq hiqe se me shkrive. Kam pershtypjen se do me nxjerresh i cik gjak por ajo nuk te vret edhe sikur te zbrazesh gjith karikatorin.
Kjo t'vret:

1287732591.jpg
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!


edhe kjo femer eshte


Me fal : gjate mund te quhet nje femer universale veterimbushese... meqe solle foto specifike te nje USP-45 te Heckler & Koch (usp- universal self loading pistol)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top