Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

kitrra 123

plak gjufurrak
Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :xhan::kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
 
Last edited by a moderator:

kitrra 123

plak gjufurrak
Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :xhan::kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :xhan::kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kafe Muhabet.!

Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :xhan::kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kafe Muhabet.!

Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :xhan::kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kafe Muhabet.!

Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :xhan::kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kafe Muhabet.!

Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :xhan::kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kafe Muhabet.!

Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :xhan::kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kafe Muhabet.!

Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :xhan::kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :xhan::kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
 

cent

...Lontano
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Dit te mbare te gjithve. Bujrum kush do kafe
20925g7.jpg
 
Redaktimi i fundit:

marin

marino
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

ellinikos-kafes-diavatirio-makrozwias.jpg
good morning
 

Ema1

Antar Aktiv
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Po per kafen e mbasdites dhe te darkes? Mire do ishte nje teme kafeje per cdo cast te dites dhe pse e kuptoj qe mund te sjelli postime pak si ne tavolinat e kafenese por do ishte mire se ja une tani do doja nje kafe nga ndonje anetar xhentil ketej rrotull dhe nuk mundet te ma sjelli sepse eshte e ndaluar :p
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Po per kafen e mbasdites dhe te darkes? Mire do ishte nje teme kafeje per cdo cast te dites dhe pse e kuptoj qe mund te sjelli postime pak si ne tavolinat e kafenese por do ishte mire se ja une tani do doja nje kafe nga ndonje anetar xhentil ketej rrotull dhe nuk mundet te ma sjelli sepse eshte e ndaluar :p

Patjeter ta sjellim ne tani , me nje kusht qe ti te jesh me banim ne australi :) oh me vjen keq qe kafja u derdh por patjeter je me koke poshte ne kete Moment lol
 
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Kush do na sherbej nje kafe?
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Patjeter ta sjellim ne tani , me nje kusht qe ti te jesh me banim ne australi :) oh me vjen keq qe kafja u derdh por patjeter je me koke poshte ne kete Moment lol


Sa katile je! Mos perfito nga rasti qe gjen me te vegjel se vetja yyy:p
Goca donte kafen sillja te sakt te pakten! Lol

Lovermani ta ben endrra;D
 
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Vallaj e dua nje kafe prej endrres si ne Enderr lol
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Nje pershendetje te ngrohte per ju te gjithe ne kete dite te fresket...

Mundohuni te harroni sot te gjitha shqetesimet, dhimbjet dhe brengat... beni kete per dike qe deshiron te ju shoh juve te lumtur :)

MIREMENGJES!

24ozyg9.jpg
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kafe & Muhabet

Sa u gezova per kafen...duke menduar qe me dedikohet edhe mua....por nckkkkkkkk ose nouk....si te duash...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kafe & Muhabet

Ja kafe per ata qe akoma nuk kane pi (kujdes, njera eshte per mua)

2562860-292348-two-cups-with-cafee-latte-with-heart-shaped-rosetta-surrounded-by-coffee-beans-and-spoons.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Kafe & Muhabet

Pershendetje te gjithve,kafet per sot i sjella une.!
Si dite e Shtun,do jeni zgjuar von..:)) ,, ke kemi ne linj te me bej shoqeri me kafen..:)
Fundjave te kendshme te gjithve ju uroj..!!

coffee.jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Kafe & Muhabet

Po tani ne ket ore ben te pim kaffe?
 

Ema1

Antar Aktiv
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Patjeter ta sjellim ne tani , me nje kusht qe ti te jesh me banim ne australi :) oh me vjen keq qe kafja u derdh por patjeter je me koke poshte ne kete Moment lol

Asnje gje nuk mora vesh nga kjo qe ke thene, e sigurt qe dhe ti as e merr vesh veten kur shkruan.Te faleminderit per kafene tende me teper xhentilese se je lodhur shume :)

Mirmengjesi te gjithe.Ju befte mire kafeja.

coffee_art6.jpg
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kafe & Muhabet

Miremengjesi Ema1....je njesh fare

Po e marr une kete kafen e buzeqeshur,,,te falemnderit shume
 

Ema1

Antar Aktiv
Titulli: Kafe & Muhabet

Mirmengjes Ylli te befte mire. Merre pse jo ka plot per te gjithe dhe pak buzeqeshje do i jepte pak me shume sheqer dites.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kafe & Muhabet

Mirmengjes Ylli te befte mire. Merre pse jo ka plot per te gjithe dhe pak buzeqeshje do i jepte pak me shume sheqer dites.


Po te sjell ca lule ne shenje falemnderimi

897d1218117047-njè-lule-per-ty-fiori571024pu9[1].jpg


dhe llokume me kafe

lokum.jpg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top