• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kafe Muhabet.!

dangerous

Moderatorë
E paski kthye nga Kafe e mhb në kafe e veshmbathje ahahahah.

Ni mini kafe desha un t'zezë te aneksi te provoj si mbjen.
 
  • Haha
Reactions: NGU

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
me dasht me hanger peshk te mire shkojme ne zogaj te ilmia . aty e din ca han peshk shiroke jo peshk te malit te zi 😂😂 . tav njalash per @NeVertiti na dy krap ne tjegull vene te mire . 😋😋😋
Te ilmia se kam provu asi her e kam nigju 😋😋
na fute oreksin pik sabahit 😂😂
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
dona me ba rrespekt ma naq. ti shetite e jepi dreke @NeVertiti kurse une @Tip po erdhen
nese jo dalim bashke kot ska thane krapi oo me pi me vene oo me co ku kam ken 😂😂😂
Miqve ju lam deren hapun e kan po nuk erdhen sot vijn neser 😂😂krapi kjof beku asht di me ken ilaq 😋😋
 
Top