• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kafe Muhabet.!

kitrra 123

plak gjufurrak
Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :xhan::kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
 

Frank

Mode ON Anti-KÇK
Ore ç'bere kshu aman, ca lesh kavalieri je ti, te ben çift me @iva, u zhduk ajo.
Fillove me u marr me @Didi edhe ajo ka 3 dite ska hyre, @Tuana hyn sa per ta bere taaaaa.
Matrapaz thashethemexhi :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Te na marin te keqen te na marin lol
Filxhan di te shikosh ti? :p
hahahahahahahahahahhahaha,kemi sezionin e ullinjeve tani ne ktej, duhet me pa edhe filxhanin para se me i mbledh.
Ktheje njehere,te provoj mos po te shikoj ullinje,pjeshke ,portokalle,me nje fjale agrume ahahahahhahahaha.
 

I_Shemtut

Kinezi
hahahahahahahahahahhahaha,kemi sezionin e ullinjeve tani ne ktej, duhet me pa edhe filxhanin para se me i mbledh.
Ktheje njehere,te provoj mos po te shikoj ullinje,pjeshke ,portokalle,me nje fjale agrume ahahahahhahahaha.
Do ket bereqet ky vit do vem bashk per ullinj e mbledhim pjeshk :p
 
Top