• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kado

Status
E mbyllur për postime të tjera.

kado

Antarë
pershendetje te gjithve

un jam kado dhe kam 20 vjeç jam me origjin nga vlora
banoj ne Parma(itali) dhe punoj si vizatues mekanik (visatim teknik)
hobby im eshte gjuajtja me hark....

si prezantim eshe shum i shkurter por nuk çfar te them me...

shpresoj tja kaloj mire ketu
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kado

Mire se me gjete.
P.S ke ca loja me gjuajte me hark shko e be ndonje rekord
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kado

Mire se erdhe ! Kalofsh bukur me ne.
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Kado

Mireseerdhe,eja me shpesh ketu dhe do kalosh sa me mire...
 

marsy

Antarë i ri
Titulli: Kado

ciao kado!!! ;-) mirseerdhe ne chat!! me then te drejt un tani sa hyra dhe nuk po marr vesh as 1 gje!! :)
 

PAZUZU

Dark Knight
Titulli: Kado

kado mire se na erdhe..dhe nuk ke perse shpreson..tek te miret te mira gjen..tung
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top