• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ka shoke te vertete..?

Ka shoke te vertete..?

 • mmm Mundet...

  Votat: 5 25.0%
 • Jo

  Votat: 6 30.0%
 • Po

  Votat: 9 45.0%

 • Totali i votuesve
  20
 • Poll closed .

Kejla

Anëtar Aktiv
Djemt jan spaku 10 her me te besushem se femnat
Per kete arsye udheheqin jo vetem nje pune te vogel apo nje kompani te madhe, por edhe boten sepse jan njerz me kredibil, me te prirur e me te qarte ne ate qfar duan ne te tashmen dhe ne planet qe i bejne per te ardhmen.
Ju femnat shkoni kah fryn era. Bile shpesh ngatrroheni dhe me eren ecni ne drejtimin e kundert te saj LOL

p.s. " shaka "
ha ha ha normal je djale ti qe flet :D
duhet ta dish ate shprehjen pas nje burri te madh eshte gjithmone nje grua e madhe ( jo nga pesha kuptohemi) keshtu qe mendoj qe djemte jane po aq te besueshem sa femrat sepse besimi nuk ka gjini po ka njerez e karaktere
 

dijetari

Anëtar i ri
shoqeri ka por pak uen shoqerin time kam gjet ne fakultet e jo ne te mesmen shoqeri kam shum por shoqeri te vertet kam 3 edhe ata i kam gjet ne fakultet 2 shoqe edhe nje shok edhe pse kur dojmi mu takue duhet te udhtojmi 50 Km por ja vlen sepse shum biseda ma lirshemi i boj me ata se me antar te familjes
 

gorgona

Goc Tironce
Po ka shok te vertete.Une personalisht jam me shoqet e mia gati 13 vjet bashke dhe bejme gjithcka per nj-tj.Nese i duhem per ndihme une kam qene dhe do jem gjithmone pran tyre dhe e kunderta..Jemi 5 shoqe te pandara prej 13 vitesh.I besoj kesaj shoqerie.
Eshte nje thenie:te gjithe per nji dhe nji per te gjithe!
 
shok me t'futme dhe me interes ka sa t'dush ...
un shok/shoqe therras ate person qe kur kam nevoj me gjindet...dhe kur kam nevoj i gjindem...
 
Top