• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ka ndonje program per KODI??

con_uk

Anëtar i Nderuar
Me qe jeni nje nga faqet me te medhaja per filma me titra shqip ka ndonje program per kodi ose ku mund ti marr titrat shqip

flm
 

Odeon

Relax
Me qe jeni nje nga faqet me te medhaja per filma me titra shqip ka ndonje program per kodi ose ku mund ti marr titrat shqip

flm
Hyr ne repository tek sistem dhe kerko all repository, kur te dale lista e repository kerko subtiles.org dhe kliko mbi te qe ta aktivizosh (ENABLE).
Me pas shko ne addons-in tend te preferuar dhe aktivizo ne settings e tij subtiles.org dhe zgjidh gjuhen e preferuar te cilen subtiles.org e ngarkon automatikisht ne programet qe ju shikoni.
 

Bukowski

Gjumash
te mjafton nje androix box me i thjeshti kushton diku te 30-40 € dhe ben mrekullira me te, aq shume sa te merziten pastaj
 
Top