• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

 • Po

  Votat: 43 81.1%
 • Jo

  Votat: 10 18.9%

 • Totali i votuesve
  53

MaYaDa

Don’t touch!
Ishte faji im ne fakt se kur i perkrahe shume ndoshta u duket si pelqim dhe pse mos ta provonte😂😂😂😂😂😂
Hahahahah lott
Te une u afronte me pretekstin per te prefeksionuar puthjen
Me demek mos te gabonte kur te puthte meshkujt😂😂😂😂😂😂

Sikur pak vullnetare kishte !🤣🤣🤣🤣
 
 • Haha
Reactions: Ivy

Desa

Temet Nosce
Po ç'të bëj se jetoj në një shtet me të drejtë 100% të mendimit dhe shprehjes së lirë 🤣
 

Ivy

Pushim....
Hahahahah lott
Te une u afronte me pretekstin per te prefeksionuar puthjen
Me demek mos te gabonte kur te puthte meshkujt😂😂😂😂😂😂

Sikur pak vullnetare kishte !🤣🤣🤣🤣
Ahahhahahahahahahahahhah dhe ti e pashpirte si dhe dy leksione😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
Cfare ka per thes @L0v3rM4n ?!
Thjeshte po i pergjigjemi temes me dicka qe na ka ndodh.
Tere kritika ti qe te refuzofshin te gjitha inshallah😂
Po sigurohesha qe ta hapnit tamam lol
ahahaha po si gjithmon si permbaheni temes kur vjen puna ke sinqeriteti
 

titan

Requiem for a dream
Gjithmon ne baze te sinqeriteti. Nese ishte e sinqert per pendim, te dhoma e rrefimeve. Lol lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Femra jo se s'me ka propozu kush, meshkuj ëhë :D
 
Pe: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

Po, me ka ndodhur sic me ka ndodhur qe edhe nje femer me ka refuzuar mua....c'est la vie :)
Tani trego arsyen pse ke refuzuar femren se aty se paske tregu.

Yep Boss


Arsyeja e vetme pse mund te refuzoj nje femer eshte shaleshkurtesia 😋
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Yyhyhyhy sa Kavanoza qenka ketej :unsure: Une s'beje kso gjerash. :rolleyes: Nejse pleqeria, si une, nuk kemi keso halle ;)
 

Bebw

Boço🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
po m ,çunë i ndershem me namuz tjetri me refuzoj me gjasme ,ama dhe une me gjasme e kam refuzuar per 6 muaj 😂 e pas gjith ketyre refuzimesh tek une perfundoj laneti 😂
 
Top