• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

 • Po

  Votat: 42 80.8%
 • Jo

  Votat: 10 19.2%

 • Totali i votuesve
  52

vitlandi

Anëtar i ri
Mosha
31
Vendndodhja
gjithmon ne pune
Titulli: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

Me ndodhi para nje jave qe me teper se e refuzova( sepse nje femer kurre nuk duhet kthyer duarbosh:gjujpeshk:) thjesht mendova qe ti bej pak interesantin perpara se te me bente ajo si e tille(nga situata ashtu pritej).Mendoj se po funksionon...zile,mesazhe offline ne msn,etj.Do ta luaj dhe pak kete loje(por jo dhe shume gjate...)sepse kuptova qe ai qe refuzohet bie akoma me shume brenda.Ju si mendoni?
Mos prit me keputja qafen,po te tha edhe njehere mos e kthe mbrapsht.
 

vitlandi

Anëtar i ri
Mosha
31
Vendndodhja
gjithmon ne pune
Titulli: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

Po me ka ndodhur,po mar rastin e fundit vjet ne vere,goca sa kishte ardhur nga Greqia,dhe ishte hera e pare qe vinte ne shqiperi,e pashe un me pa ajo dhe pas nja dy vara-vingo ne per xhiro vjen kjo zonjusha drejt meje,cuni ka mundesi nje minut,posi i thashe un,dhe u ngrita me kembe,beme nje dialog te shkurter,dhe me tha do pime nje kafe bashk se un pas tre ditesh do iki me tha,po kafen e pime i thashe un po varet perse do ta pime,kjo zonjusha pa nguruar fare tha"PER LIDHJE SERIOZE"un e shtanga ne fillim po e mblodha veten,dhe i thashe jo,por nuk po dija si te shkeputesha pastaj,i dhashe doren dhe ajo me perqafovi,interesante edhe vet u cudita,se me kishte ndodhur dhe here tjeter por jo ne menyre te drejtperdrejt.Respekt Nostres.
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
in my world
Titulli: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

Nostra c'te ka frymezuar valle???:p
Duhet te jesh refuzuar te pakten nje here per te mos qene shume entuziast ne propozime :p
Nuk kam propozuar ndonje mashkull(per seks te pakten ) per te qene e refuzuar
Kam bere nje propozim per dike njehere, ne adoleshence, sepse me pelqente shoqeria e dikujt ,por mora refuzim si rezultat, me sakte nuk u perball fare me mua(i kisha shkruar nje kartoline per nderrimin e viteve ,goxha romantike ) personi ne fjale
Pas disa kohesh kerkoi te dilnim bashke ,nuk e refuzova per hakmarrje ,thjesht nuk ma ndjente (kuptova se kish qene vetem nje cast ai i propozimit, asgje me teper)
Te tjera refuzime jo,
Tema qenka super interesante ,mendoj qe refuzime duhet te kete nga te dyja palet.
 

ardit_620

Antar Aktiv
Titulli: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

1here tek,po sishte nga ato qe pranoheshin(pa shaka) :p
kurse heret e tjera varet nga quality :D
 

Blloku

IMBA
Vendndodhja
Rome
Titulli: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

Po, dhe jo vetem njehere. Ndryshe nga si na etiketojne ne meshkujve duke pergjithesuar, ka edhe shume meshkuj qe zgjedhin dhe nuk shkojne me ke te jete e disponueshme.
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Vendndodhja
Peja
Kam refuzuar hiq me larg se para nje jave...Thjeshte Sum pelqen te dal me dikend qe nuk oshte e zonja te kujdeset per vete...
 

alfonci

Veri investigatio
Vendndodhja
Perpara kompjuterit
Une nuk refuzoj as se kam plan me refuzu ndonjehere po mujti te rrij ne kembe atehere do te duhet te duroj edhe uraganin katrina
Kam refuzuar hiq me larg se para nje jave...Thjeshte Sum pelqen te dal me dikend qe nuk oshte e zonja te kujdeset per vete...
LOL ca ka nodh, cdo dite nga nje postim i ri qe nuk ka lidhje me paraardhesin :D :dong::dong: Shoh permiresime
 

Gazolina

Moskokecarese
Vendndodhja
Wanted!!!
Une kam refuzuar...por ja kam thene pak me stil qe mos te merzitet fort...:p Kur dikush nuk di si me ta kerku apo si te sillet normale qe i refuzoj...per meshkujt ne fakt me duket pak e veshtire te refuzojne se nuk para thone jo ne pergjithesi :p LOL :p
 

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
Vendndodhja
Rep.Kosoves Lipjani
Po te thome te Drejt nuk ka ndodhure mua sanje here qe kemi raste qe Refuzjone nje Femer ne Aspketi per seksi amo ne Aspket tjer une shoqeri nu kam ndodhure sanje here deri qitash nje femer qe jam taku per here pare qe majt apet kontake me von por dhe herta tjera.
Me shume Rrespekt Nga Qendrimi Bossi.
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Une kam refuzuar , po ne menyre qe mos ta kuptonte qe nuk me pelqente etj , thjesht nxora disa pretekste si psh , kam lidhje serioze , sndjehem mire keto momente per te bere lidhje , edhe une jam romantik dhe sme pelqen one night stand etj....:D:djalle:
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

He iher cunat...Se po i bejme nje refresh temave te mbetura si ne harrese por kane tematika te lezetshme...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Pe: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

Besoj qe eshte krejt normale qe dhe mashkulli te refuzoj nje femer,..sigurishte me fines dhe pa e lenduar por qe eshte krejt normale.
Ashtu sikur dhe nje femere nuk i pelqen nje mashkull e njejta gje eshte dhe per mashkullin kundrejt femres,..
Ska gje me vlersuese se sa kur nje mashkull qe ke ne shoqeri apo e njef dhe ti i shpreh ndjenjat ,dhe ai te thote qe skam te njejten ndjenje kundrejt teje,..
kjo do thote qe ai te respekton me max. e mundshem ty dhe veten e tij,tregon nje shkalle te larte respekti dhe xhenilese njekosishte.
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Pe: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

Me ka ndodhur nje here kur kam qene ne gjimnaz.Arsyeja:sepse isha motra e shokut te ngushte te vellait tim.
 
Top