• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ka edhe këso poezish që ju lexohen fëmijëve në kopshtet shqiptare !

Malsi

Anëtar i Nderuar
kopshti.jpg

Teksti që duket në një libër që iu jepet fëmijëve përpara se të bëhen gati për në shkollë është vërtet rrëqethëse.

Edhe pse ndoshta shumë fëmijë nuk dinë ta lexojnë, prap është e patolerushme që edukatoret t’i lexojnë fjalë të tilla fëmijëve.

Foto në fjalë flet vete dhe rreshtat e saj janë shumë banale.

kopshti-1_3159.jpg

GazetaExpress
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ka edhe këso poezish që ju lexohen fëmijëve në kopshtet shqiptare !

Ahhahahaha qesharake .
Po nga kush tekste eshte shkeputur valle?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ka edhe këso poezish që ju lexohen fëmijëve në kopshtet shqiptare !

Po keto jane tekste qe i bejne po vet grupe qe merren me nxjerrjen e teksteve . Shumica jane vet poet dhe fusin ca tu vij permbare
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Ka edhe këso poezish që ju lexohen fëmijëve në kopshtet shqiptare !

hhahahahah edhe pastaj thon se femijet jan te pa edukuar:jooo e ku me marr ket edukat thua se o te mjer !!!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ka edhe këso poezish që ju lexohen fëmijëve në kopshtet shqiptare !

Sa turp.
Ama me turp nqs keto fjale fliten dhe ne ambjente familjare.
Ore kaq e veshtire eshte te jet i edukuar njeriu??
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Shiko fotografinë 23508

Teksti që duket në një libër që iu jepet fëmijëve përpara se të bëhen gati për në shkollë është vërtet rrëqethëse.

Edhe pse ndoshta shumë fëmijë nuk dinë ta lexojnë, prap është e patolerushme që edukatoret t’i lexojnë fjalë të tilla fëmijëve.

Foto në fjalë flet vete dhe rreshtat e saj janë shumë banale.

Shiko fotografinë 23509

GazetaExpress


Po mire mo, nese tallej turku greku apo serbi mos valle me bukur do fliste???

-Nuk po e shihni se deshira e turkut grekut dhe serbit qe shqiptari te jet trrap, p-l-o-t-e-s-o-h-e-t qe nga kopshti deri ne parlament???

...po flini o flini ju se kur fle gjum shqiptari behen mbrekullite!!!
 
Top