Juventus rikthen Allegrin?!

Allegri_Massimiliano_Juventus_coach_scream_finger.jpg

Juventusi rikthen përsëri trajnerin Massimiliano Allegrin në krye të skuadrës.

Sipas gazetarit Fabrizio Romano, Juventusi ka arritur marrëveshje me trajnerin italian dhe shumë shpejt pritet zyrtarizimi i tij.

Sot pritet edhe zyrtarizimi i trajneri Allegri, derisa Pirlo do të shkarkohet nga detyra.

Për Allegrin ishin të intersuar edhe Real Madridi e Interi.

Topsporti.com
 
Top