Ju si e Mendoni 🤔

Lauri

Anunnak
Duhet që para se të shkojmë në krevat të lexojmë një libër të bukur, apo më mirë me një që ka lexuar shumë libra 🤔 ? :)

img_7052.jpg
 

Lauri

Anunnak
@Lauri me keto tema si e preferoni si e mendoni.
Me asnje nga te dyja.Kur shkojme ne krevat shkohet x te fjetur dhe per te fjetur.Preferoj te shkruaj nga krevati 🤪
Prap mendje zezë ti 🙈 😜
Unë thashë para se të shkojmë në krevat 🤣 jo kur të jemi në krevat..😋
 

Lauri

Anunnak
Para se te shkoj ne krevat sorry por shkoj ne 🚾 .
A Ben ta lexoj neser librin apo jam jasht teme 😂😂😂😂😂😂😔😂
E mora vesh... Ti si shumë kush tjetër lexon në banjo ..🤣🤣
Nuk e din përmëndësh ti... Duhet t'a lexosh si bëhet 🙄🤪🤣
 

sofia

Antarë i Respektuar
Duhet që para se të shkojmë në krevat të lexojmë një libër të bukur, apo më mirë me një që ka lexuar shumë libra 🤔 ? :)

Shiko fotografinë 1742372
Secili lexon per vete. Te lexosh vete dhe te te tregojne permbajtjen nuk perben te njejten gje, ashtu si te lexosh vete dhe te shohesh fimin e bazuar ne te nuk perben te njejten gje.
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Secili lexon per vete. Te lexosh vete dhe te te tregojne permbajtjen nuk perben te njejten gje, ashtu si te lexosh vete dhe te shohesh fimin e bazuar ne te nuk perben te njejten gje.
Sofke kur I ke provimet mi 😂😂😂😂😂😂😂
 
Perpara se te shkoj te flej, fillojne filmat ne trurin tim dhe ska vend per libra 🤣
Kam plot material per seri te reja per netflix

Sa per pyetjen, e dyta
Mundesisht te jet dhe orator i mir
 

Fly

Larguar
Une do provoj te dyten.
Me nje qe ka lexuar sh libra
Nese ka ndonje vullnetar ketu...?
Do ju bej testin pastaj nese me genjeni 😆
Ti kur kërkon nje qe ka lexuar libra, mos shkruaj me shkurtime :p
 

Hera

Banned
Perpara se te shkoj te flej, fillojne filmat ne trurin tim dhe ska vend per libra 🤣
Kam plot material per seri te reja per netflix

Sa per pyetjen, e dyta
Mundesisht te jet dhe orator i mir

Amooo Te kam thene beju rregjizore ....po sme beson mua ti 😁😁😁
 
Top