Ju pëlqen ose jo, sipas astrologëve vetëm kjo shenjë është 100% e sinqertë me veten e të tjerët

Edhe pse keni dëgjuar me dhjetëra e qindra herë zotime rreth sinqeritetit, duhet ta pranoni se bota është e mbushur nga njerëz gënjeshtarë të cilët i gjeni kudo.
CRU701k.jpg
wVwG9pe.jpg

Në kohën që jetojmë është e vështirë te dallosh njerëzit e sinqertë nga njerëzit që mbajnë maskë, por astrologjia duket se na vjen në ndihmë. Po pyesni veten se cila është shenja më e sinqertë e horoskopit? Ua zbulojmë më poshtë.

LUANI
Te përkëdhelur dhe gjithmonë ne qendër të vëmendjes, Luanët duken si mospërfillës dhe jo të sinqertë, por ne fakt është krejt e kundërta. Ata janë vetvetja, shumë të ndershëm dhe të hapur. Duke pasur një kod moral strikt, Luani nuk e toleron aspak gënjeshtrën, madje të lindurit në këtë shenjë e konsiderojnë gënjeshtrën dhe zhgënjimin si një shenje dobësie dhe mundohen ta denoncojnë kudo.
wVwG9pe.jpg

Natyra e tyre empatike tregon se ata janë shumë të ndërgjegjshëm për dëmet që mund të sjellë dashakeqësia e tyre dhe mundohen ta shmangin sa të mundin. Bujarë dhe të përkujdesur, Luanët gjithmonë i ndihmojnë ata që duan dhe nuk i tradhtojnë asnjëherë.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Luanet te pergdhelur?kujt ja mban te mat forc me luani se?
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️ tybee jarebi. Na u be luani qe te dalim ta kerkojme me pllakata ne duar. ?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Thank you! Not interested! ?
 
Top