• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jpeni votat per kte cunin klas Eugeni_London

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
cuna e goca besoj se e njifni Eugeni_London esht shum cun artist si te gjith tjeret e din chatin dhe ky tashi ka deshir te behet pjes e stafit nqs ju jeni dakort jepni votat

FALEMINDERIT!!!!

ESHT HERA E DYT QE SHTOJ NJE AOP NQS BEHET KJO :p:p:p
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: Jpeni votat per kte cunin klas Eugeni_London

une jam ploteshisht dakort me sa shof duhen aop te rinje se jan hequr shm nga kto aop qe kemi pasur ..besoi ti japi 1 munci ketyre te rinjve pro
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Jpeni votat per kte cunin klas Eugeni_London

Jam dakort per eugenin eshte cun i mire dhe pa probleme.
 

Life-Good

Antiservilizmit
Titulli: Jpeni votat per kte cunin klas Eugeni_London

jam pro :)
 

LoNce

Antar Aktiv
Titulli: Jpeni votat per kte cunin klas Eugeni_London

pro jom dhe una !
 

Klajdi_Dr

Antar Aktiv
Titulli: Jpeni votat per kte cunin klas Eugeni_London

aso spo ta prish as un :p:p pro!!
 

Adi_el

Founder
Titulli: Jpeni votat per kte cunin klas Eugeni_London

jam pro per eugenin
 

[Niku]

Anëtar i ri
Titulli: Jpeni votat per kte cunin klas Eugeni_London

Un S'jam PRO.....

Jam Dakort Per Shtim :D
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Jpeni votat per kte cunin klas Eugeni_London

[09:54:51] -ChanServ- Eugeni_London added to #Shqiperia access list at level 5.
-
[09:54:56] -ChanServ- Eugeni_London added to #ndihme access list at level 5.
-
[09:55:03] -ChanServ- Eugeni_London added to #Stafi access list at level 5.

Me qe te gjithe jan dakorte.
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Titulli: Jpeni votat per kte cunin klas Eugeni_London

HaRoMso ja ke fut kot itash po hajt tashi skena ca me ba se se ka dhen fjalen e fundit caku
ok
 
Top