• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Jpeni votat per kte cunin klas Eugeni_London

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
cuna e goca besoj se e njifni Eugeni_London esht shum cun artist si te gjith tjeret e din chatin dhe ky tashi ka deshir te behet pjes e stafit nqs ju jeni dakort jepni votat

FALEMINDERIT!!!!

ESHT HERA E DYT QE SHTOJ NJE AOP NQS BEHET KJO :p:p:p
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: Jpeni votat per kte cunin klas Eugeni_London

une jam ploteshisht dakort me sa shof duhen aop te rinje se jan hequr shm nga kto aop qe kemi pasur ..besoi ti japi 1 munci ketyre te rinjve pro
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Jpeni votat per kte cunin klas Eugeni_London

Jam dakort per eugenin eshte cun i mire dhe pa probleme.
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Jpeni votat per kte cunin klas Eugeni_London

[09:54:51] -ChanServ- Eugeni_London added to #Shqiperia access list at level 5.
-
[09:54:56] -ChanServ- Eugeni_London added to #ndihme access list at level 5.
-
[09:55:03] -ChanServ- Eugeni_London added to #Stafi access list at level 5.

Me qe te gjithe jan dakorte.
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Titulli: Jpeni votat per kte cunin klas Eugeni_London

HaRoMso ja ke fut kot itash po hajt tashi skena ca me ba se se ka dhen fjalen e fundit caku
ok
 
Top