• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

josh childrees ne olimpiako.

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
me gezimin tim me te madh ju njoftoj se josh childrees i atlanta hoks u ble sot nga skuadra time e zemres,olimpiacos peireaus per 3 vjet me 9 milion euro ne vit.eshte nje nga blerjet me te medha dhe me e shtrenjta qe ka bere skuader evropiane dhe kjo jo vetem per emrin e lojtarit por edhe se per here te pare nje lojtar nga ana tjeter e atlantikut me emer te mire ne moshen 25 vjec le nba per nje skuader evropiane.ai mund te gjente ke skuader te deshte por leket e olimpiacosit ishin shume dhe se sot ne forumet e nba dhe te atlantes te gjithe ishin te nervozuar dhe te habitur per hapin qe beri nje lojtar ne kete moshe.tani e dine se sjane vetem ne kete bote por skuadrat evropiane mund te marin ke lojtar te duan nga nba,sic beri pak dite me pare kimki me karl delfinon dhe me garmbahosen.
disa foto nga lajmi:


newego_LARGE_t_881_1331894_type11104.jpg

newego_LARGE_t_881_1331907_type11461.jpg
 
Top