• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

John F. Kennedy

Arfenilla

Themelues i Forumit
Biografi Eksploziv i ri zbulon Jackie Kennedy ishte vendosur ta lë JFK para vrasjes
Sipas 'Jacqueline Kennedy Onassis: Një Jeta Përtej ëndrrat e saj wildest,' që do të dalë e shtunë, ish-zonja e parë e panë asnjë mënyrë tjetër jashtë, por për të hale me princin Camelot. "Unë thjesht nuk mund ta shoh veten duke shpenzuar pjesën tjetër të jetës sime me Jack Kennedy," ajo gjoja në mirëbesim të nënës së saj në 1956.


Pastaj-Sen. John F. Kennedy dhe nusja e tij, Jacqueline, të lënë Kishën e Shën Marisë katolike në Rhode Island pas dasmës së tyre në vitin 1953. Nga 1956, Jackie tha qëllimisht nëna e saj ajo ishte e gatshme për të ndarë nga burri i saj, zbulon biografi të re 'Jacqueline Kennedy Onassis: Një Jeta Përtej ëndrrave të saj wildest.

Jacqueline Kennedy ishte e gatshme të jetë i pari i ulur Zonja e Parë ta lë një president kur ai u vra, një kërkesa të reja librash.

Ngopur me tradhtive flagrante John F. Kennedy, ajo pa asnjë mënyrë tjetër jashtë, por për të hale princi Camelot, zbulon biografi e paautorizuar shpërthyes "Jacqueline Kennedy Onassis: Një Jeta Përtej ëndrrat e saj wildest", të marra nga Daily Mail

Jackie mirëbesim se serenatë sexy Marilyn Monroe presidentit në 1962 Madison Square Garden ditëlindjen bash tij ishte kashtë që thyen kurrizin martesës së saj.

Që muajin e mjaltit, JFK kishte mbajtur një harem e honeys dhe një jastëk orgji në Hotelin Mayflower në Uashington që e nxitur dëshirën e Jackie për të ndarëUnë thjesht nuk mund ta shoh veten duke shpenzuar pjesën tjetër të jetës sime me Jack Kennedy. Kjo nuk do të ndodhë, "ajo rrëfeu për nënën e saj qysh më 1956, pretendimet e librit.

Babai Kennedy, Joe, ndërmjetësohet për të shpëtuar martesën si djalin e tij, atëherë një senator Massachusetts, vendosur pamjet e tij në Shtëpinë e Bardhë.

Joe Kennedy thirrur vajzën-in-ligj tij në restorantin Le Pevillon në Tower Hotel Ritz në Manhattan dhe i ofroi asaj një çek 1 milion $ për të qëndruar në martesë, autorët Darwin Porter dhe Danforth Prince shkruaj.

Sexy 1962 birthday serenatë nga Marilyn Monroe, i dyti nga e majta, i Presidentit John F. Kennedy, qendra, ishte e kashtë e fundit për Jacqueline Kennedy.

Sexy 1962 birthday serenatë nga Marilyn Monroe, i dyti nga e majta, i Presidentit John F. Kennedy, qendra, ishte e kashtë e fundit për Jacqueline Kennedy.
Jackie u përgjigj se kjo do të kushtojë atij 20.000.000 $ në qoftë se burri i saj "sjell në shtëpi ndonjë sëmundje veneriane nga ndonjë nga sluts të tij," mëton librin, të vendosur që do të dalë e shtunë.

Takimi erdhi pasi Jackie bëri një vizitë të papritur në Zyrën ndërtesën e Senatit në Uashington dhe kapur
Jacqueline Kennedy Onassis: Një Jeta Përtej ëndrrat e saj wildest, 'shkruar nga Darwin Porter dhe Danforth Prince, raporton pakënaqësi të ish-zonja e parë me JFK shtrirë përsëri vjet para se ai u bë President.

Pabesi Kennedy fjalë për fjalë kope gruaja e tij të çmendur, pretendon librin.

Një natë kur JFK u kthye në shtëpi nga një fitore e hotelit me një mësuese, ai dhe Jackie mori në një luftë të shëmtuar se derdhur në rrugë. Pas pëlcitje e brendshëm, Kennedy kishte gruaja e tij të angazhuar për Klinikën e Luginës Qendrore në Carlisle, Mass., Ku ajo kaloi tre trajtime me elektroshok.

"Nga fillimi i marrëdhënies së saj me Jack, ajo e dinte në lidhje me gratë e tjera të tij," Paul Mathias, një ish-korrespondente e Paris-Match, është cituar në libër. "ثshtë mërzitur asaj një marrëveshje e madhe."

Si qysh nga mesi i viteve 1950, Jacqueline Kennedy ishte gati ta lë John F. Kennedy gjatë dashnore e tij shumë, thotë biografi i ri i paautorizuar 'Jacqueline Kennedy Onassis:. Një Jeta Përtej ëndrrat e saj wildest'

Si qysh nga mesi i viteve 1950, Jacqueline Kennedy ishte gati ta lë John F. Kennedy gjatë dashnore e tij shumë, thotë biografi i ri i paautorizuar 'Jacqueline Kennedy Onassis:. Një Jeta Përtej ëndrrat e saj wildest'
Biografia e bujshme gjithashtu merr hua nga ditaret e hershme Jackie-së, në të cilën ajo shkroi për përshtypjet e saj të para të klanit Kennedy vijim një vizitë në kompleksin e tyre të Cape Cod.

"Old Joe ishte vetëm një me sjellje tryezë", ka shkruar ajo. "Pjesa tjetër e Kennedy janë si derra. Teddy pothuajse bërtiti kur ai pretendonte se Bobby mori më shumë se pjesën e tij të pure patatesh. "

Ajo e përshkroi Jack Kennedy si "nuk Burt Lancaster".

"Ai ka një trup funny, i dobët, me këmbët kruese dhëmbësh. Tipar i tij më i mirë është fytyra e tij i bukur ", ka shkruar ajo.

"Në fakt, Bobby duket të tregojnë interes më romantike në mua se Jack ka, dhe Teddy epshe pas meje si një qen që vuan nga dashuria kone", ka shkruar ajo. "Deri tani unë kam shmangur të qenit vetëm me Bobby. Unë mendoj se në qoftë se unë kam dalë i vetëm në një anije me të, ai do të më B DAILY
NEWS..përdhunojnë
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: John F. Kennedy

Legjenda e sexit boll ka pas ky tipi a e ka bo me Merlin Monron
 
Top