• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jo vetëm kafe për mengjes .

PiNkY

Anëtar i Nderuar


اdokush nga ne e ka të nevojshme të konsumojë njëkafe në mëngjes. “Të zgjon”,-arsyetojmë të gjithë, megjithatë, pak e dinë, se ekziston një pije që preferohet më shumë se kafeja. ثshtë shumë e mirë për organizmindhe duhet të konsumohet përditë.

Receta është shumë e thjeshtë, në një gotë me ujë të vakët shtrydhni gjysmë limoni. Kjo pije është e pasur me vitaminë C dhe forcon imunitetin, duke ndihmuar kështu organizmin që të luftojë ftohjen.

Po ashtu, lehtëson procesin e tretjes së ushqimit dhe ndihmon nëse ju fryhet stomaku. Konsumi i limonit ndal edhe plakjen e lëkurës. Kjo pije ndihmon në freskimin e aromës së gojës dhe zvogëlon stresin. /albeu/
 
Top