• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jo politikë mbresash!

MrCool

Old School.
Mendova se jetonte jashte.

Sdi cte them, hera pare qe e degjoj, lexova ca komente ku i kerkonte opozites ti mundesohej nje media opozitare me te gjitha materialet e nevojshme dhe premtonte qe do rrezonte Ramen per 6 muaj, ne te kundert ta varnin ne mes te sheshit. 🤔

Politiken shqiptare e bejne nderkombetaret dhe guret e shahut i levizin po ato. Ramen pervec atyre nuk e rrezon askush tjeter.

Edhe dicka tjeter qe mberi pershtypje, te perfaqesosh "Partia shqiptare atdheu" dhe te perfundosh ne studiot e SyriTv eshte kontradite shume e madhe sepse dihet cfare eshte syri tv, kush e ka, dhe cfare perfaqeson.

Asnje patriot qe e do vendin e tij pa kushte sdo deshironte qe mesazhi i tij te percillej nepermjet ktyre mediave.

Po te pergjigjigjem me seriozitet tani, pa me pandehur si pasues apo militant te tij.

Sic thash, e kam ndjekur gjate shume viteve dhe ne shumicen e rasteve me ma lene mbresa te mira.

Me heret, ftohej gati tek te gjitha emisionet politike dhe debatuese te vendit.

Qe kur filloi Rama "luften me armikun e padukshem", kur mbylli popullin brenda dhe nxorri tankset neper rruge, kur tallte Koken me popullin ne video live ne FB, Kreshniku, qe fliste hapur kunder pandemise duke e quajtur ate "plandemi", kundershtar i hapur i farses kovidiane dhe politikave te saj. Qe nga momenti qe ai doli hapur kunder pandemise, dyert e te gjitha TV - ve ju mbyllen, madje i suspendoheshin dhe profilet e tij ne rrjetet sociale dhe videot live.

Prandaj dhe nuk e has neper emisionet e gazetaruceve qe punojne per larjen e mekateve dhe shperlarjen e figurave te Lal plerit, akullores Durresit, Sajo Qorrit, Damian Shapravandres dhe shume te tjereve.
 

Tomka

Anëtar i ri
Te lutem mos ma ler pas dore Eni Vasilin lol

Kjo eshte lepirsja me modhe 🤣
I dyti Sokol Palla lol
I treti Artur Zheji
I katerti Fevzo :D

Çimin dhe Ylli Rakipin spo i fus fare nliste se kto jane lepirsa te deklarum 🤣
 

Shej

Advanced
Kjo eshte lepirsja me modhe 🤣
I dyti Sokol Palla lol
I treti Artur Zheji
I katerti Fevzo :D

Çimin dhe Ylli Rakipin spo i fus fare nliste se kto jane lepirsa te deklarum 🤣
Ke harru me kryesorin me perversin e gazetarise shqiptare ciftin gay Arjan Cani me Arjan Currin lol
 
Private conversations
Help Users
    Top