Jetoni në det/ Ndërtohen shtëpitë lundruese në Bora Bora

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Jetoni në det/ Ndërtohen shtëpitë lundruese në Bora Bora

1598080613697.png


Përveç se një vilë spektakolare e luksoze, ajo është gjithashtu një varkë. Shumë do thonin që jahtet janë të ngjashme. Por nuk është e vërtetë.Kjo shtëpi lundruese ka strukturën e një shtëpie reale por i vetmi dallim është se arrin të lundrojë në det.

Këto shtëpiza të vogla të pajisura me 4 dhoma gjumë, tualete dhe çfarëdo gjë tjetër që një familje dëshiron, do të vihen në punë në Bora Bora.

Një prej plazheve më ekzotike të botës nuk kishte s’i ti mungonte një shpikje e tillë.


-640-0-5f4021f48a8e1.jpg

-640-0-5f4021f3e5a18.jpg

-640-0-5f4021f41ddc1.jpg
-640-0-5f4021f441e4d.jpg-640-0-5f4021f467b90.jpg
g,shqip
 

NGU

Wild child full of grace ?
Ohaaa aty qenka parajsa:love:
 

Fly

Larguar
A lejohet me shit
Fara te pjekme
Gazeta
Revista
Letra bixhozi
Kumlla
Fiq
Kasata
Misra te pjekur

Se nuk shoh market afer ndaj :D
 

Sirius.

Sapiosexual!
Eshte larg deri aty. Ndertoni ndonje shtepi nga bregu i detit Jon, perle eshte sdi e ndroja kurre.
 
Top