• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jeta eshte...???

Hilarious

😍☀️
Staf në FV.AL
Mosha
22
Vendndodhja
Vlore
Jeta eshte komshija ime,Jetes i pelqejn kafshet .
Jeta di te bej edhe gjera te tjera ,mban rekord per prishje qetsie,publike dhe familjare.
Behu si Jeta,shijo Ivyn(pijen jo my Ivy)kap motivin 😝
 

Desa

Temet nosce
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Danimarkë
Shume e bukur ndonjehere.
Ndonjehere jeta na ben te kuptojme se lumturia vjen pikerisht nga gjerat e vogla, ato qe ne i mendojme shpesh here si te parendesishme.
Me erdhi nje shoqe e shkolles fillore nga Irlanda keto dite. Vite pa u degjuar.
Kujt ja merrte mendja se do i binte ndermend per mua pas kaq shume vitesh.
Kam kaluar 3 dite te mrekullueshme.
Shumë e vërtetë Frank.
Një rast të këtillë përjetova dhe unë gjatë pushimit të vjeshtës në Maqedoni. Takova shoqen e bankës (shkolla e mesme) dhe dy tjera, pas më shumë se dy dekadave.... edhe këto “të pamundura” i ka jeta.....
 
Last edited:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Jeta eshte...

Cdo gje qe vjen pas fjales "Eshte", duhet te jete e embel, sepse jeta si e tille eshte, sado qe perjetojme momente te veshtira, nese deshtojme apo nuk kemi durim, faji nuk eshte i jetes por i yni.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Ajo qe ne gezojme.Ajo qe ne pranojme dhe menjehere tentojme ti japim ngjyra sa me te bukura.
 
Top