• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jeta eshte...???

Frank

Ashtu, kështu...
Shume e bukur ndonjehere.
Ndonjehere jeta na ben te kuptojme se lumturia vjen pikerisht nga gjerat e vogla, ato qe ne i mendojme shpesh here si te parendesishme.
Me erdhi nje shoqe e shkolles fillore nga Irlanda keto dite. Vite pa u degjuar.
Kujt ja merrte mendja se do i binte ndermend per mua pas kaq shume vitesh.
Kam kaluar 3 dite te mrekullueshme.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Ne me pyetsh c'eshte jeta?
Te rritesh do te thoja,
te ndryshosh,
te zhvillohesh.
Jeta eshte te rrezohesh neper kodra,
gure e ngaterrim kembesh,
qe ti te mesosh te hidhesh,
kapercesh e ringrihesh me i forte.
Ti hedhesh hapat nje pas nje.
Ne me pyetsh c'eshte jeta?
Te dashurosh do te pergjigjesha.
Te duash veten, e te gjesh lumturine
ne brendesine e qenies tende.
Te shijosh rrenqethje e fryme-marrje
ne nje prekje a perqafim.
Te japesh jete nga shpirti yt
e te sjellesh ne jete nje engjell!
Ne me pyetsh c'eshte jeta?
Je ti e une do te thoja,
sot,
ne kete cast.
Duke folur e duke u zene,
duke qeshur e duke qare!

#vargjetedites
Kjo eshte jeta per mu.. flm @Soulmind sa bukur e ke shpreh
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Une desha ate temen tj ckeni mesuar nga jeta por spo e gjej
Dmth ne jete meshkujt bejne cdo gje qe te lihen nga grate,grate bejne cdo gje qe te durojne.

Cbote!
 

Hilarious

😍☀️
Staf në FV.AL
Mosha
22
Vendndodhja
Vlore
Ulje-ngritje,sukses qe vijne nga deshtimet,e mira me te keqen e domosdoshme, djell dhe shi ,por mbi te gjitha shume e bukur per ta jetuar
 
Top