• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jeta eshte...???

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Per mua eshte nje fushe e pafundme mundesish,por fakti qe nepermjet jetes,(kohes qe na eshte vene ne dizpocion) ne mund te shijojme planetin tone,dhe pak nga shija e universit,sic jane qielli ,yjet hena, dhe dielli i ngrohte. Mendoj qe eshte parajsa e premtuar neper endrra,por qe ne akoma ne disa pjese te trurit flejme,per rrjedhoje mos te dime ta shijojme sic duhet.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Jeta eshte dhurat nga i madhi Zote..
Shfrytzoje jo qysh mundesh..por ne menyren me te mir te mundeshme qe te jet i knaqur Zoti dhe robi i Zotit..
 
Top