• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jeta eshte...???

columbia

fuck grecce
jeta eshte e shpejte....nuk ke kohe te mendosh dhe jo te veprosh....shijo castin dhe jeten ne cdo moment...se co mbash mend ???!!
 
Redaktimi i fundit:

ERA_VL

missing you....
e bukur dhe e shemtuar......:)
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Jeta eshte nje Shfaqje ne te cilen rolet i luajm ne njerzit dhe nuk i dihet qfar shfaqje do te jet ne fund kur te perfundoj mund te jet Happy End mund te jet Tragjike etj etj ....
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
jeta eshte e poshter,jeta eshte e rreme........
 

ERA_VL

missing you....
nje dhe duhet ta jetojme ne me te miren e mundshme.....:kercim:
 
Jeta eshte nje udhetim qe permban shume shenja te trafikut...
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Jeta eshte bixhoz luaje............:)
 

ERA_VL

missing you....
e bukur sidomos kur je e lumtur.....:):)
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
jeta eshte vet jeta
jeta eshte e bukur s'te pengon tradhetia per te qene te lumtur.
 

alfonci

Veri investigatio
Jeta eshte... udhetim ne galaktiken e hapesires se panjohur, ku e ardhmja eshte gjithmone mister, e shkuara peng, e tashmja e paqarte, me ngjyra te ndryshme, me shume dite te ftohta me acar, me shi, me debore dhe shume pak caste me diell. Gjithsesi nje mundesi e vetme, me mire perfito nga ajo. Per c'fare eshte jeta nese nuk e shijon ate?!

* Kaloje mire sot, qe pasneser te mos e kujtosh te nesermen si sot te djeshmen.
 

PAZUZU

Dark Knight
C'fare eshte per ju jeta????

Tani sapo hyra ne shtepi sepse takova nje person qe se shikoja nga 3 vjet...ja kalova shum mire me kete person..nxorrem mallin tone dhe folem shum shum per jeten tone....gjate nje bisede ky person me tha nje fjali te degjuar nga nje person tjeter......me tha qe:JETA ESHTE Rrugaçe.......duhet te kesh kujdes..duhet te dish se si ta mbash..duhet te dish se sa ti japesh dhe se sa ti maresh jetes...duhet ti rrish larg dhe afer kur duhet....etj etj etj.......PER JU C'FARE ESHTE JETA???
pres c'fare do lloj pergjigje...sinqeriteti eshte i pare me sy te mire....flm
 
Ka thene te verteten ...''jeta vertet eshte ashtu '' ,duhet te kemi shume sy per te pare e per te reaguar ndryshe nuk jetohet...vecse do mbijetojme .
 
Jeta eshte fryme qe del dhe nuk kthehet me...une per vete kam nje moto per jeten qe ta kuptoj me optimizem, me hare, larg zilise, larg frustracioneve, e pesimizmit...E shikoj me vullnet, me deshire, me dashuri ( e kam sinqerisht, se mos tma mari dikush sikur po shkruaj poezi :D)...Po gjithsesi e ke thene ne nje menyre vete...eshte si zjari jeta - here te ben te ndjesh kenaqesi kur je afer ti e her te pervelon, gjithsei eshte e bukur po dite t'i besh hyzmet :D.
 

Yellow Redhead

angels walk among us
pse e beni Rrugaçe? esht gru e ndercme,gjyahLOL

gjithsecili i jep 1 kuptim te caktuar jetes se tij, jo detyrimisht te njejte me te dikujt tjeter
per mua jeta esht trip..udhetim,por jo si kto udhetimet tona te rendomta..esht si te udhetosh drejt henes,drejt yjeve ose drejt diellit..e zgjedh vet destinacionin : )
s`duhet te lodhesh kurre,s`duhet ta humbasesh durimin, optimiztin,pozitivitetin
duhet t`marresh gjtihmon t`gjitha t`mirat e mundshme qe te ofron ajo
 

Pantera

E ZEZE!!
JETA....eshte si nje lum qe rrejdh rrembyeshem ne dite te veshtira dhe rrjedh qete ne dite te bukura...gjithsesi rendesi ka qe uji te jete i kulluar.......... :)
 

gorgona

Goc Tironce
Jeta eshte dicka epaprekshme,por ate e ndjejme ne hapat qe bejme ne jeten e perditshme....
 

sensuu

sweet
jeta eshte nje lloj lufte.......po fitove mire,po nuk fitove prape mire :p
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
jeta per mua...nje absurditet......nje enderr flash...

kam lexuar dhe nje thenie per kete: jeta eshte nje loje ku rregulli i pare eshte te hiqemi sikur nuk eshte e tille
 

meetyou

Computer Science
Ehhh nje mister i perhershem do thoja, qe sdo te mund ta zbulojme asnjehere te pakten derisa jemi ne kete bote.Natyrisht qe eshte e bukur ta jetojme ate dhe te perballemi me te ....
 

gorgona

Goc Tironce
Jeta eshte lufte,eshte lufte per mbijetes,eshte lufte per ekzistenc......
 

Opium

Dyrrah
Jeta esht nje ekuacion i cili perher kerkon zgjidhje e sa me shum ti japesh zgjidhje aq me shum i lumtur je ;)
 
Top