• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jepni voten tuaj per userin FBi

Jepni voten tuaj per userin FBi

 • Po

  Votat: 5 71.4%
 • Jo

  Votat: 2 28.6%

 • Totali i votuesve
  7
 • Poll closed .

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Mendoj se ky user esht shum i rregullt ne chatin tone ce ne vitin 2003 ..un mendoj te behet pjestar ne stafin tone ..jepni voten tuaj..flm Call
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Jepni voten tuaj per userin FBi

Ai i vjetri i fajtorit eshte ky ?

P.s: "Duhet t`kishte bere kerkese iher se eshte fut pa rradhe :p".
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Titulli: Jepni voten tuaj per userin FBi

nuk eshte fut pa rralle po ste len syzet ty te shofesh mire
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Jepni voten tuaj per userin FBi

Per te rregullt se ke njehere e as per aop nuk ben sepse dhe kur ka qene nuk ka demostruar ndonje devotshmeri. Nese do shtohet si Veteran dhe si Shkodran Ok.
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Jepni voten tuaj per userin FBi

Cuna e goca mos boni budalliqe te shtoni vec pse ka 7 o 8 vjet ne chat. Duhet te votoni ne baz te kritereve qe duhen per Aop. Per vjetersi kemi shum usera e po ju them ca... Asso, daja, rendex beko, closed andi-tr. Ti shtojm edhe kta? please e perseris votoni ne baz te kritereve se ndoshta nuk e dini por kur shtoni usera kot me kot do te thot qe sjeni te afte per aksesin e keni... kshuqe perfundimin nxirreni vet....
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Jepni voten tuaj per userin FBi

aktiv se kam pare kete user dhe sa per vjetersi ska lidhje sepse cdo person sduhet shiko sa koh ka po sa dobi i sjell stafit un kam votu ju shikoni e beni


Me Rrespekt Mbreti
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Jepni voten tuaj per userin FBi

Ky votim mendoj se eshte bere ne baze te njohurise. Nese Sop-i qe e ka propozu mban pergjegjesi per aktivitetin e aop-it une e votoj PRO por ne te kundert nese aop-i shtohet vetem se Sop-i qe e propozon ka mundesine e marjes se votave kjo eshte gabim. Edhe njehere jam i mendimit qe nese aop-i qe mer akses nuk i pergjigjet pergjegjesive te caktuara nga rregullorja, duhet te denohet dhe Sop-i i cili e ka propozu, ne te kundert gjithmon do kemi te tilla shtime in-eficente te cilat sdo i jepnin asnje vlere stafit tone ! Shpresoj qe kjo pune te zgjidhet ne menyren me te mire te mundshme nga ana e FOUNDER-ave.
 
Top