• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jeni Te Dashuruar?

Jeni Te Dashuruar?

 • Po

  Votat: 40 56.3%
 • Jo

  Votat: 31 43.7%

 • Totali i votuesve
  71

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

Joooooooo, s'eshte urrejtje , eshte diçka tjeter .
Ndjenja e dashuris i shkon femres , burri ka ndjenja te tjera.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

Si me ju a thon po 3% jam .
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

varet me dit...sot po :D
 

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

Jo Jo S jome i Dashurare end I Lire jome Pres Deri Takohemi nje Vajze qe eshte Kysmet me ton taku.
Ju Mire Pres pergjigje tuje Ne Profin tim per Femer po thome qe jeni te lire .
Me shume Respket nga Qendrimi Bossi VIP
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

jo.......se ai qe dua une nuk me do dhe une nga inati nuk e dua........
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

Jo... Ndoshta ngaqe deri me sot jam lenduar shum her nga dashuria.
 

LoSsT

VIP
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

Asicik, Lol
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

e paske zemren e but si pamuk... Mbaje veten lol hajt se edhe per ty do behet mire nje dite :d
Po pra jam pak zemer dobet c'te bej,
po u plakem beqar ngele tu prit :p
 

Kila

VIP
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

Mbase isha po tani me ka kaluar .. Kshu them se di :)
 

Sunrise

Sunshine
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

Po shume po ai nuk me do :( :(
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

po, per here te pare, eshte nga ato dashurite cmendurisht te embla qe te sjellin jo vetem flutura po gjithe gjallesat ne stomak :) dhe qe te ndryshojne jeten dhe s'harrohen
nga ato qe te fusin tmerrin nga frika mos e humbasesh
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

po, per here te pare, eshte nga ato dashurite cmendurisht te embla qe te sjellin jo vetem flutura po gjithe gjallesat ne stomak :) dhe qe te ndryshojne jeten dhe s'harrohen
nga ato qe te fusin tmerrin nga frika mos e humbasesh
Me vjen mire , uroje te jete e perjetshme, e vetmja dhe e fundit meqe qeka kaq bio me gjith ato gjallesa lol

P.S Edhe neve jemi me flor e faun ne stomak... lol
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

me veten time hahhahahahhahaa
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

Jam une ne te, por se di a eshte ajo ne mua?
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

Jam une ne te, por se di a eshte ajo ne mua?
po pse mo Yllo, pse sja shfaq dashurin, shko kape per flokesh futi i dor dru edhe pastaj puthe ! Ose futi naj plumb ne kembe e thuj : o me mu o me plumbin lool

Se e di une ashu i pelqe asaj :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

E c'me duhet me kembe te lenduar mo...pastaj duhet te vrapoj me te neper spitale....
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Jeni Te Dashuruar?

E c'me duhet me kembe te lenduar mo...pastaj duhet te vrapoj me te neper spitale....
nuk qeka ajo qe mendoja :p ma trego kush eshte se i shkoj une shkes... :)
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Jo nuk jam ....te pakten kete kohe me vone nuk di cfare ndodh
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Paskena te reja mga fronti luftes lol .....ishalla mbare e mire o Abis lol
 
Top