• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Jemi shumë pak për të qëndruar të ndarë”/ Premtimi i madh që Mitsotakis u bëri grekëve

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
“Jemi shumë pak për të qëndruar të ndarë”/ Premtimi i madh që Mitsotakis u bëri
grekëve
Greqia zhvilloi ditën e sotme zgjedhjet e parakohshme parlamentare, të cilat u fituan nga Demokracia e Re.


Rrjedhimist Kyriakos Mitsotakisdo të jetë kryeministrit i ri i Greqisë. Në një reagim për mediat, kryeministri i ri i Greqisë Mitsotakis, falenderoi të gjithë mbështetësit dhe të gjithë ata që i besuan atij dhe forcës politike që ai drejton.

Gjatë fjalës së tij ai premtoi se do të jetë Kryeministri i të gjithë grekëve, pa bërë dallime.

“Nesër do të jetë një ditë e re për të gjithë Greqinë. Të bashkuar le të shkruajmë historinë tonë. Dua të falenderoj të gjitha ata që besuan tek ne dhe premtoj se unë do të jem Kryeministrit i të gjithë grekëve”, tha ndër të tjera Mitsorakis.

g.shqip
 
Top