• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jam përgjegjës për humbjen, nuk ka faj portieri !

Delirium

Route 66 🚜
Luis Enrike ka mbrojtur portierin Ter Shtegen dhe ka thënë se ndeshjen e humbën të gjithë si skuadër. Numri një i katalanasve ka marrë përgjegjësitë për këtë dështim ndaj Selta Vigos.

Enrike-Ter-Shtegen-470x264.jpg

“Ishte një ndeshje me dy faza të ndryshme. Në pjesën e parë humbëm të gjitha duelet dhe nuk bëmë asgjë të mirë, por nuk e meritonim të pësonim 3 gola. Në të dytën ndryshoi gjithçka, por ishte e pamundur ta përmbysnim rezultatin. Gabimet? Jam unë përgjegjës për këtë rezultat. Selta e nisi ndeshjen shumë mirë dhe nuk e prisja të na bënte aq shumë presion.

Iniesta? Tani pas ndeshjes edhe unë mund të flas më mirë, por duhet të vendosja përpara saj… Nuk pendohem për zgjedhjet që kam bërë. Në fund të fundit, kjo është puna ime”, tha Enrike. Ai foli edhe për paraqitjen e portierit. “Portieri ynë duhet të rrezikojë gjithmonë, por nuk e humbi ai ndeshjen. Ne humbëm të gjithë. Duhet të përmirësohemi”, tha numri një i katalanasve në fund të ndeshjes.

/Panorama Online /
 
Top