• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Jam I merzitur me....

C3nI

Anëtar i Nderuar
Jeten(vet jeten) qe po me ecin te gjitha gjerat ters.
Cfare te bene te merzitesh ? Vajze e re , e shendosh , e mencure , e bukure etj .
Gjerat e mira vine ngadal , kurse gjerat e keqia vin shpejt .
 

sensuu

sweet
Jam merzitur duke kerkuar kaq shume gjera nga vetja duke e harruar fare veten...spo shijoj as stinen e pranveres duke i ven vetes qellime pa fund. :(
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Cfare te bene te merzitesh ? Vajze e re , e shendosh , e mencure , e bukure etj .
Gjerat e mira vine ngadal , kurse gjerat e keqia vin shpejt .
Ndonjeher nuk kemi durim te presim,dhe nuk besojm se do vijn me gjera te mira.
Gjithsesi faleminderit nga ju per keshillen :D
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Jam merzit me drejtorin qe sma var mo.... e ke mua qe mezi e kom
Nev edhe me ty qe ma ke vjedh dashnine e tij
Ngordhci te dy lol
 

dangerous

Anëtar
Postojeni nga une merzin se di ta mbajè ...si mushka.

Ej ju pafsha tè lumtur te gjithè sa jeni si boll keni vuajtur .
 

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
Jam merzit me drejtorin qe sma var mo.... e ke mua qe mezi e kom
Nev edhe me ty qe ma ke vjedh dashnine e tij
Ngordhci te dy lol
Ik moj druq se ska rob zoti te ta zere venin ktu n’Fv.... lol

Tashni Nevin e du shum kur me sjell gshtenja t’pjekme... lol lol

Celoze:)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Jam merzit me drejtorin qe sma var mo.... e ke mua qe mezi e kom
Nev edhe me ty qe ma ke vjedh dashnine e tij
Ngordhci te dy lol
ahhahahaha se tani e pash ,po ne pa ty skemi jeteee mojjjj.

Ps;-Drejtorooo kujdes ti me deklaratat mos e tperooo shumeee,e du une dhe per ty Monin, po qe puna me dasht ti kaq shumee,hahahahahahahah
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

…. na mbyti kjo nxehtesi rruges dhe shkencetaret e kohes thone se do shtohet edhe me nxehtesia… jo aq normal.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
me njerezit e medhenj me endrra te vogla.

Jane te pakte njerezit qe dine te vleresojne te bukuren dhe pasionet. Shumica jetojne per 1 bark!!
😣😣😣😣😣😣😣
 

Passion

Banned
Monin qi s'me beri nje pizzi. :D
Tre pellumba u nisen drejt teje
Dy nga ata ,prinin udhetimin
I fundit fluturonte poshte nje reje
Mesazhin me foto ta sillnin . :p

E kish shkruar Mon nje nate ne ore te vone
Nate qe ish mbush me kujtime,e ngjesh emocion. :p

Hahahahahahaha

Thua do me veje klithma mua ?
:D
 
Top