• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Jam I merzitur me....

Passion

Banned
Sot!

Pas nje perpjekje te fondacionit Fundjava Ndryshe per te mbledhur te holla per Elonen qe duhej te kryente nje nderhyrje kirurgjikale qe luftonte me nje semundje,ne Turqi sot Elona nuk e perballoi dot.

E parajses Elone. :(
Ngushellime familjes,edhe te afermve. :(
 
Top