• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jam I merzitur me....

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
jam e gezuar kur lexoj keto lloj merzish..
mos paci te tjera :)
ops qenka tema jam i merzit... une jam femer dhe si e tille smund te jem i merzit :)
 
F

Frank

Me veten, sado mundohem te largohem nga keto dreq forumesh prape nuk ja arrij dot :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kur merziteni, ju dalin rrudha heret, thinjeni para kohe, energjite ju shterojne dhe pastaj vdisi! lol
Thuajini JO merzise!! :p
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
sjam merzitur fare.....

edhe nese ndonjeher nuk shkon Ok, pres me kohen deri te dobesohet dhe humb vleren....

Shum rrall merzitem faktikisht... Rrall e kurr. Falenderoj Zotin. :D haha
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
me heq trurin nje prezunto njeri qe ska aq "burreri" te firmoset.. te tregoj emrin kush eshte ...
jo per gje po ti thoja o flm ose mos u shpenzo kot...
bote e cuditeshne...
 
Top