• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Jam I merzitur me....

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
Shprehni merzitjet tuaja te dites.... :):):)
Une jam I merzitur me Nevin qe nuk e beri Legjenden Moderator...:p
 
Last edited:

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
jam e gezuar kur lexoj keto lloj merzish..
mos paci te tjera :)
ops qenka tema jam i merzit... une jam femer dhe si e tille smund te jem i merzit :)
 
F

Frank

Me veten, sado mundohem te largohem nga keto dreq forumesh prape nuk ja arrij dot :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kur merziteni, ju dalin rrudha heret, thinjeni para kohe, energjite ju shterojne dhe pastaj vdisi! lol
Thuajini JO merzise!! :p
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
sjam merzitur fare.....

edhe nese ndonjeher nuk shkon Ok, pres me kohen deri te dobesohet dhe humb vleren....

Shum rrall merzitem faktikisht... Rrall e kurr. Falenderoj Zotin. :D haha
 

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
Me Nevin, qe s’do qe te kete ngjyren e kuqe me... :(

Edhe qe nuk na sjell geshtenja te pjekura si me pare... lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Me Nevin, qe s’do qe te kete ngjyren e kuqe me... :(

Edhe qe nuk na sjell geshtenja te pjekura si me pare... lol
Tera i duroj une,vetem merzitjen tende jo. :p

geshtenja te qeruara gati ,qe te ikin merzia komplet. ahahahahahhaha.

 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
me heq trurin nje prezunto njeri qe ska aq "burreri" te firmoset.. te tregoj emrin kush eshte ...
jo per gje po ti thoja o flm ose mos u shpenzo kot...
bote e cuditeshne...
 
Top