• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ja vlen të shpenzoni 1200 Euro për iPhone 12 Pro?

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
MVSum

Marina vjollca Sum lool
Ehh naq.ai cel desh na coi ne divorc mu e burrin tim 😜😜😜😜 .ai mu mos e prek.mos u mundo me e hap me fut kode koti..une ca mban sekret ti qesdo ti lexoj une. Nje nate te bukur e bera prove ta hapja futa kode gabim iku cel per shel 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ej bre me 1200 euro e qoj grun teme n'Tajland.

@NeVertiti a o qishtu bre, mos mle me rrejt
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Sen skuptova lool
Nuk kam thy bank jo . Kisha bo i sherr tvogel me
Burrin e ma boni dhurate . lool
Qenka kput burri apapa 🤣🤣🤣

Powerbank esht si bateri rezerv per tajfonat qe kur t mbaro ne cel e mbush me kte dmth ne raste kur ske munci ta karikosh
The-best-power-banks-for-your-iPhone-2019-edition.jpg
 

WxP

Hidrauliku
Ehh naq.ai cel desh na coi ne divorc mu e burrin tim 😜😜😜😜 .ai mu mos e prek.mos u mundo me e hap me fut kode koti..une ca mban sekret ti qesdo ti lexoj une. Nje nate te bukur e bera prove ta hapja futa kode gabim iku cel per shel 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈
Ku ja fute kodin moj e ururar 30 000 euro cel puuu
 

Hope

◕‿◕
Ase qe di mu punun me samsung😳
Gjith familja kemi ipone kshtu si servis jemi😝
Booo sa me cudisni ju qe thoni qe sdini te perdorni gje tjeter pervec Ajfonit!

Thoni sikur ju jeni krijuar ne Ajfon, zhvilluar ne Ajfon, lindur me Ajfon ne dore :p

Aman se nje lemsh bejne te gjitha :p sidomos gjeneratat e reja qe jane ritur me teknollogji si lejohet shprehja "sdi me e perdor".
(Plakave si mua po i lejohet :p)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Arfenilla

Themelues i Forumit
Booo sa me cudisni ju qe thoni qe sdini te perdorni gje tjeter pervec Ajfonit!

Thoni sikur ju jeni krijuar ne Ajfon, zhvilluar ne Ajfon, lindur me Ajfon ne dore :p

Aman se nje lemsh bejne te gjitha :p sidomos gjeneratat e reja qe jane ritur me teknollogji si lejohet shprehja "sdi me e perdor".
(Plakave si mua po i lejohet :p)
Sinqerisht nuk di.mbase se nuk jam mesu me ta kurr..

ps.se te ishte per nokia nuk e kisha ndrru kurr me ajfon😝
 

WxP

Hidrauliku
U dogj me tha. Se sa ishte e vertet sdi gje. 🙄🙄🙄🙄 por 1 vit rresht ma kan permend 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Hajt ca me bo... sa cela mkan thy kalamajt mu...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Nuk kam perdor ndonjehere tjeter vec samsungut. Ama 1200 euro nuk jane shume per nje tel te mire 🤗

.... per ate qe i ka normalisht 🤗
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Hope ty t'shtim n'kufer qaty sa me kursy naj pare ma shume :p

@NeVertiti Po de, tani postojm foto nforum LIVE ku ndodheni lool lool lool
 

Hope

◕‿◕
Sinqerisht nuk di.mbase se nuk jam mesu me ta kurr..

ps.se te ishte per nokia nuk e kisha ndrru kurr me ajfon😝
Po ca sdi? Si ta ndezesh? Si ta bllokosh a si te cosh nje sms? :p

30 minuta e mesove, ska asnje fillozofi as Ajfoni as Samsungu as Huawei
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Qenka kput burri apapa 🤣🤣🤣

Powerbank esht si bateri rezerv per tajfonat qe kur t mbaro ne cel e mbush me kte dmth ne raste kur ske munci ta karikoshShiko fotografinë 1763931
Hahahahaha jo jo nuk rri non stop mo me
Cel lool
Nuk mban mend qe ta kam then atehere qe ma
Bleu cel ? Kemi qen cift bashke . lool
Po kjo sqeka ide e keqe :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Private conversations
Help Users
    Top