• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ja pse gratë flasin shumë

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
shko ku te duash , ajo prap nga pas do te vij, ste le vetem :d

Ty si te kemi ne kete aspekt , je ndonje cike ? :d
ahahahahha,eh po tani si cdo femer dhe une ,s"bej perjashtim :p
Vdes per pak llafe veshi gjana te reja me i fjale me dit c"bahet ne fshat me bashkefshataret e mi...:p
 
Top