• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ja për sa milionë euro duhej të vritej Sela, sipas medias maqedonase

legjenda

Tetova
Portali maqedonas pressdailynews.com, duke iu referuar "burimeve të veta nga Kosova", pohon se arsyeja për likuidimin e liderit të LR-PDSH-së Ziadin Sela janë 5 milionë euro të cilat Gruevski ia kishte ofruar Selës që të hyjë në qeveri me të.
"Në kohën kur presidenti Gjorgje Ivanov ia dha mandatin Gruevskit, burimet thonë se deri te Sela ka arritur ofertë që Gruevski është i gatshëm t'i japë 5 milion euro për të koalicionuar me të.

Burimi thonë se kjo ofertë është refuzuar nga Sela. Nga këtu filluan sulmet dhe linçimi i Selës nëpër mediume. Rrahja në parlament ishte e lidhur me këtë ngjarje.

Pas daljes së z.Sela nga spitali pritet që edhe ai ta konfirmojë këtë", shkruan pressdailynews, transmeton Gazeta Express.
 
Top