• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ja cilat janë femrat më simpatike në politikën shqiptare

Keni harruar ish zëdhënësen e qeverisë së Kosovës, Ulpiana Lama. Ajo është më e bukur se të gjitha këto lartë përveq Olta Xhaçkës e cila qenka më e re dhe më e bukur!
Ja dhe Ulpiana Lama per qejfin tend dhe te gjithe neve se me verte eshte dhe kjo shume e bukur dhe shume e embel. Po pati dhe dikush tjeter ndonje emer qe nuk eshte ne liste atehere le ta thot ose le te gjej foto dhe le ti sjell ketu. :)

 
ja po ju sjell dhe nje vajze tjeter shume simpatike, por kete radhe nga trojet e mia :)...Behet fjale per Ermira Mehmetin :)

 
Top