• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Italia i jep lamtumirën aktorit Giuliano Gemma

Love

βeℓℓe â๓e


Aktori i njohur italian Giuliano Gemma ka ndërruar jetë, për shkak të një aksidenti automobilistik.

Sipas mediave italiane aktori 75 vjecar u perfshi në një aksident rrugor në Cerveteri, teksa udhëtonte me makinën e tij, duke u përplasur me një tjetër automjet.

Gjendja e tij ishte e rëndë menjëhere pas aksidentit dhe nuk pati përmiresim edhe pas transportit në spitalin e Civitavecchia.

Aktori, i njohur ndryshe si “heroi i westernit Italian” numëron shumë filma në karrierën e tij, dhe është shumë i njohur edhe për një pjesë të publikut shqiptar, që i ka ndjekur ata.
Ballkanweb


 
Top