• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Italia i jep lamtumirën aktorit Giuliano Gemma

Love

βeℓℓe â๓e


Aktori i njohur italian Giuliano Gemma ka ndërruar jetë, për shkak të një aksidenti automobilistik.

Sipas mediave italiane aktori 75 vjecar u perfshi në një aksident rrugor në Cerveteri, teksa udhëtonte me makinën e tij, duke u përplasur me një tjetër automjet.

Gjendja e tij ishte e rëndë menjëhere pas aksidentit dhe nuk pati përmiresim edhe pas transportit në spitalin e Civitavecchia.

Aktori, i njohur ndryshe si “heroi i westernit Italian” numëron shumë filma në karrierën e tij, dhe është shumë i njohur edhe për një pjesë të publikut shqiptar, që i ka ndjekur ata.
Ballkanweb


 
Top