• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

ISIS thotë se u ka marrë jetën 362 njerëzve në 3 ditë

Hera

Moderatorë
[h=1]ISIS thotë se u ka marrë jetën 362 njerëzve në 3 ditë[/h]

Në harku kohor të 3 ditëve, në 92 sulme gjithsej, ISIS pretendon se ka vrarë 362 njerëz si shenjë hakmarrëse, pas rënies së Kalifatit Islamik.

Grupi terrorist tha se përdorte bomba vetëvrasëse, si dhe mina tokësore, pasi janë dëbuar nga Baghouz, Siri, muajin e kaluar.ISIS ka marrë përgjegjësinë për shpërthime në gjithsej 80 vende të botës, duke përfshirë një shpërthim në Kolomna, pranë Moskës. Grupi tha se ka ndërmarrë 14 sulme në Irak, dhjetëra në Siri, si dhe Afrikë, Somali, Afganistan, Libi, Egjipt dhe Kaukaz nga 8 deri në 10 prill, raportoi Times.

Por, ekspertët kanë thënë se disa sulme në Siri dhe në Irak mund të mos kenë lidhje me ISIS. Sulmet e rastësishme në Libi, Sinai dhe Siri megjithatë mund të jenë koordinuar nga grupi militant.

Në Siri, ku grupi kishte qëndruar deri në 23 mars, luftëtarët vranë gjithashtu dy figura ushtarake kurde.
 

Passion

Antarë i Respektuar
Keta ishin makineri qe funksionoi perfect sipas planit Izraelito-Amerikan. :)

Ta gezojne.

Popujt arabe (popujt myslimane)nqs do kishin arritur te krijonin nje aleance mbrojtjeje e bashkepunimi ne fusha te ndryshme nder vite,me parime te shendetshme,pa u ndikuar nga ato fetare extreme,e me nje politike te mire te jashtme,sot bota sakt do rrotullohej rreth tyre,edhe s'do kishin ndodhur keto qe kane ndodhur(e do ndodhin). :(

Fatkeqesisht do ndodhin serish. :(


---------------------------

Netanjahu e pesta here kandidim ?

Ne zgjerojme Izraelin.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
PSe vetem kaq?!
Eh,dhe akoma nuk eshte fundi tyre.
Keto jane qeliza si puna e ferrave,me me te parin shi ne pranvere mbijne.
 
Top