• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Isis gjen lider të ri pas vrasjes së Al Bagdadit

Vinjol

Status offline...... KÇKAmir Mohamed Abdul Rahman al-Mawli al-Salbi është bërë udhëheqësi i ri i ISIS pasi Abu Bakr al-Bagdadi vdiq në një sulm ushtarak amerikan në Siri.

Lideri i ri ishte nje nga anëtarët themelues të tij dhe tani është pasuesi i Al Baghdadit.
Ai është lindur në një familje të Irakut Turkmen në qytetin Tal Afar, al-Salbi është një nga të paktët jo-arabë në mesin e udhëheqjes së isis.
Ai udhëhoqi skllavërimin e pakicës Yazidi të Irakut dhe u ngrit shpejt në radhët e organizatës terroriste.
Dhe al-Salbi besohet se ka një djalë..Top-CHannel
 
Last edited by a moderator:
Top