• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ishujt Solomon goditen nga tërmeti me magnitudë 6.3

Ishujt Solomon goditen nga tërmeti me magnitudë 6.3
Një tërmet me magnitudë 6.3 goditi ishujt Solomon të hënën, tha Shërbimi Gjeologjik i Sh.B.A.-së, por asnjë paralajmërim për tsunami nuk u dha.

Tërmeti i fuqishëm goditi në një thellësi prej 17.7 kilometra (11 milje) rreth 140 kilometra (90 milje) në juglindje të kryeqytetit.
Ishujt Solomon janë tronditur rregullisht nga tërmetet e forta.
Në vitin 2013, vendi u godit nga një cunami pas një tërmeti me madhësi 8.0, duke lënë të paktën 10 njerëz të vdekur dhe mijëra të pastrehë pasi u shkatërruan ndërtesat.Top Channel
 
Ca te ndodhi?
kush te lendoj,shpirtin ta trazoj, ahahhahahahahah
Nuk e ndoqa keshillen tende edhe te @Moonlight, bej kujdes me ndjenjat, sepse ketu ne vitualitet ti hedhin ne kosh.
Ketu duhet te lozesh, te genjesh, ndryshe perdundon ne kosh sebashku me ndjenjat e tua. Sa naiv me duket e vetja! Tipik i Shqiperise se Mesme.
Gjithsesi, me beri mire ky mesim. Tani nuk do ti shfaq me!

P.S mire qe nuk rash ne dashuri me nje dentiste, sepse tani do isha pa dhembe ne goje, vetem per te shikuar ate 😂😂
 
Private conversations
Help Users
    Top