Ishte 1 kohë........

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
-ishte nje kohe kur njerzit ishin me te respektueshem dhe kishin cipe!
-sot burrat po vishen dhe po sillen si grate, dhe nga ana tjeter, grate po vishen dhe po sillen si burrat! :(
Epo dikush do e bej kur te paret sillen si femije
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
-ishte nje kohe kur njerzit ishin me te respektueshem dhe kishin cipe!
-sot burrat po vishen dhe po sillen si grate, dhe nga ana tjeter, grate po vishen dhe po sillen si burrat! :(

Tate ka ene me keq. Po ndrojne gjini. Akoma me keq po martohen brenda gjinise.
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Kur ishim serioza ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ishte nje kohe ,e pa kohe per kohen! :))
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Ishte 1 kohë ,tani kohë tjetër
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Pse se fute kohen ne grirje qe ne hyrjen tende te pare ?!?
gabim kam bo. tja kish abo si ajo greta koci. forever 15
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Ishte nje kohe, ku jetoja si femije por deshiroja te rritem, tani jetoj se e rritur por dua te kthehem femije prap.😔
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ishte nje kohe, nuk kishte hile ndermjet shoqerise sic ka tani.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Ishte nje kohe, nuk kishte hile ndermjet shoqerise sic ka tani.
Cdo here thuhet keshtu.Cdo kohe ka pas hilet e intereset e veta.Por me rritjen e shoqerive,vihen me shume ne pah te metat .
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Cdo here thuhet keshtu.Cdo kohe ka pas hilet e intereset e veta.Por me rritjen e shoqerive,vihen me shume ne pah te metat .
Nuk mendoj bash keshtu. Hile ka pasur e do tkete por skane qene aq hapur si tani
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Nuk mendoj bash keshtu. Hile ka pasur e do tkete por skane qene aq hapur si tani
Ndoshta liria u ka dhene me shume guxim per me i shpreh hapur ato qe mendojne e me pas pasohen me veprime.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ndoshta liria u ka dhene me shume guxim per me i shpreh hapur ato qe mendojne e me pas pasohen me veprime.
Po kjo mund te jete ndoshta nga arsyet kryesore, pajtohem.
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Ishte 1 kohë kur paguaje te vodafoni për të blerë 1 këngë ndërkohë që dikush telefononte 🤣🤣,kënga Dashnorit dhe Ponit super hite 🤣
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Ishte nje kohe qe nese gabonim ne dicka,skuqeshim e sterskuqeshim se na vinte zorr nga prinderit se mos i zhgenjenim,nga shikimi i tyre qe fliste me shume se cdo ligjerate,tash na thone femijet e bera se keshtu e ndjeva.
Ec e fol po deshe🙄
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Ishte nje kohe, pastaj u bene dy
Po sesi mu bene tre spo e kuptoj
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Ti di dhe te numerosh ,se une deri te dy di, e pastaj cdo nr tjeter eshte me shume se dy🤣
Rri urte se fillova te kendoj
Nje elefant po kolovitej ne nje fije merimange
Po kur e pa qe su keput ,thirri nje tjeter elefant
Deri ne 100 di lool lool
 
Top