• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Isa Mustafa: Do t’i shpallim luftë Shqipërisë

legjenda

Anëtar i Nderuar
Kryeministri Isa Mustafa, ka dhënë një deklaratë mjaft të çuditshme dhe krejt të paparashikueshme, pas një debati që është hapur mes tij dhe ministrave e deputetëve të ndryshëm nga Shqipëria, të cilët kanë drejtuar kritika në adresë të tij dhe qeverisë së tij.

Pas deklaratë së mëhershme, ku Mustafa thotë se ‘Kosovës nuk i duhen këshilla e mësim nga Shqipëria’, tash Kryeministri është treguar edhe më i ashpër.

“Lus fqinjët nga jugu që të shohin punët e tyre, dhe t’mos i fusin hundët n’shtëpinë e huaj. Ne nuk do ta tolerojmë këtë, dhe po qe nevoja, do t’i shpallim luftë Shqipërisë. Dhe së bashku me Berishën dhe Jozefina Topallin, do ia tregojmë vendin socialistëve atje”, ka deklaruar KM Mustafa.

Përkundër kësaj, zërat kritikues për qeverinë e Kosovës në Shqipëri janë shtuar. Dhe përveç përfaqësuesve politikë, kritika kanë pasur edhe gazetarë e intelektualë të shquar atje, sikurse Artur Zheji e Andi Bushati.Pampress - Portal Profesional
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Isa Mustafa: Do t’i shpallim luftë Shqipërisë

Eh ca tbo gazi lotsjelles kur merret ne sasi te madhe ...fillo e flet percart pastaj
 

Tomka

Anëtar i ri
Titulli: Isa Mustafa: Do t’i shpallim luftë Shqipërisë

Legjenda mduket i paska vjedh Isës passwordin e fb dhe e paska shkrujt vete ket deklerate lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Isa Mustafa: Do t’i shpallim luftë Shqipërisë

lol lol vdiqa kur pash se ja devijut burimin lol ama mir thot kryeministri ...shikone punen tuaj e mos na u perzini ne ndertimin e shtetit se na jemi vet te zot per me ba tallovi lol
 
Last edited:

Fly

Shy
Titulli: Isa Mustafa: Do t’i shpallim luftë Shqipërisë

U trembe aq shume sa te filluan te te dukeshin fjalet si pampers :( Na o trim na :p
Jam tip delikat un.

Arfe dhe pse eshte per te ardhur keq menyra se si shprehen ne nje fare menyre ka te drejt, smund ti japi budalli ment budallit por me salen ca pati?
 

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Titulli: Isa Mustafa: Do t’i shpallim luftë Shqipërisë

lol lol vdiqa kur pash se ja devijut burimin lol ama mir thot kryeministri ...shikone punen tuaj e mos na u perzini ne ndertimin e shtetit se na jemi vet te zot per me ba tallovi lol
Dhe ti e lexove burimi e lajmit ''pampers''? :D


Arfe bonu hazder se te thrret atdheu ne sherbim..lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Isa Mustafa: Do t’i shpallim luftë Shqipërisë

Jam tip delikat un.

Arfe dhe pse eshte per te ardhur keq menyra se si shprehen ne nje fare menyre ka te drejt, smund ti japi budalli ment budallit por me salen ca pati?
Te them sinqerisht nuk du te besoj se ka then gjera tilla kryeministri!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Isa Mustafa: Do t’i shpallim luftë Shqipërisë

Dhe ti e lexove burimi e lajmit ''pampers''? :D


Arfe bonu hazder se te thrret atdheu ne sherbim..lol
Un lexova si e devijuan moj nga pampres ne pampers. thash helbet paska dal nje burim i ri e hajt::cool::

un veq po pres me ba ftes se un e gatshme jam... nese vritem ne luft ta la amanet ty gjith pasurin e burrit lol


p.s o legjend pash zote, pse oj moter po hap temat e vendit,, teke politika nderkombetare!
 
Last edited:

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Titulli: Isa Mustafa: Do t’i shpallim luftë Shqipërisë

Un lexova si e devijuan moj nga pampres ne pampers. thash helbet paska dal nje burim i ri e hajt::cool::

un veq po pres me ba ftes se un e gatshme jam... nese vritem ne luft ta la amanet ty gjith pasurin e burrit lol


Te lutem eshte portall shume serioz ky pampress. :p

Prej kujt e pret ftesen moj prej Ises a? :p
Bashke me burin do shkoni ne lufte? Aman na nerove ..do ju kujtoj me shum dathuni ...lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Isa Mustafa: Do t’i shpallim luftë Shqipërisë

Te lutem eshte portall shume serioz ky pampress. :p

Prej kujt e pret ftesen moj prej Ises a? :p
Bashke me burin do shkoni ne lufte? Aman na nerove ..do ju kujtoj me shum dathuni ...lol

Prej ises me shku me luftu kunder berishes moj a nuk pe din ti a:chh

p.s paj burrin nuk kam pas qef me marrr,po nuk po di ku me lan :vrap:
 

Aver

VIP
Titulli: Isa Mustafa: Do t’i shpallim luftë Shqipërisë

Kjo teme eshte per te humori.

Le ta bart naj mod qe eshte me pak dembel se une.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Isa Mustafa: Do t’i shpallim luftë Shqipërisë

Temë e pakuptimtë e palidhje mduket kjo: Ti shpallim lufte Shqipërisë... a ka fjale me palidhje se kjo? Kryeministri ka nevoje per refresh ndoshta?
 

Aver

VIP
Titulli: Isa Mustafa: Do t’i shpallim luftë Shqipërisë

Temë e pakuptimtë e palidhje mduket kjo: Ti shpallim lufte Shqipërisë... a ka fjale me palidhje se kjo? Kryeministri ka nevoje per refresh ndoshta?
Eshte portal satirik, por legjo nuk e ka dit dhe e ka marr afer zemres.
 
Shqiperia
Help Users
Staff Only
  L @ Legally_Sweet: marrje marrje
  Top