• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ircop

Status
E mbyllur për postime të tjera.

TimiShijaksi

Anëtar i ri
[/SIZE]Pershendetje te gjithve. Vendosa te shkruaj kte teme si pro memorje per te gjith ircopet meqe po shikojm shum abuzime e gerricje me stafin e Aopve e Sopve. Shum her kemi mbyllur syt kemi mbrohtur te tilla sjellje por sot e tutje nuk do tolerohen me. Kur shikoni abuzime te ndonje Aopi o sjellje te pahijshme skeni te drejt fare te metrreni ju mund ti folni Sopve e kur trajtohet problemi me Sop mund te flisni me Founder o root Admin. Po u verifikuan kto abuzime do ju hiqet aksesi pa drejt kthimi e mos thoni jo nuk e dinim jo nuk e bej me. Shpresoj te kem qen sa me i qart. Pun te mbar....
 

WxP

Tech
Pe: Ircop

Jame plotesisht dakort me Timi, te hiqet cdo ircop edhe pa te drejte kthimi nese do te abuzoje ne staf. Jo vetem kaq Shof qe shume ircop shajne edhe bejne kicke ne kanalin kryesor po ashtu edhe ndihme.
Shumica nga ne nuk jan te rinje per te demostruar kete lloj sjellje qe sjell jo vetem paknaqsira nga userat por edhe nje rremuje te madhe midis oper edhe sop.


Kille gline apo akille nuk mund ti marri nje operator aop apo sop ky lloj abuzimi eshte i pa tolerushem me per mendimin tim. Duhet te ndalojm abuzimet me cdo kusht, hiqni dore nga akille per fyrje ne main privat apo ne cilin do vend qe behet mjafton nje ban apo ignore userit deri ne kick kur e tepron.

Per sa i perket abuzimeve qe bojn aop apo sop jeni te lutur te procedoni me postimin e logseve tek zona ircop dhe vendosjen e suspend userit deri ne zgjidhjen e problemit mbasi te hiqet nga aop apo sop.

Nese do te kemi bashkpunim nuk mendoj se do te ket edhe mosmarveshje, mendoj se edhe vet userat do jen me te rregullt.


Kalofshit mire.
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
@WxP ehhhhhhhhhhh Kohet e arta :D
 

NGU

Wild child full of grace 💫
HAHAHAHAHA
Ky Timi qe eshte akoma gjalle eshte ky? Lol
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
@NGU Se di or CAJCE se skam qene pjese e ktij serveri asnjihere
 

NGU

Wild child full of grace 💫
@NGU Se di or CAJCE se skam qene pjese e ktij serveri asnjihere
Po ajo cajce pse me t mdhaja?
Tpakten thuje si duhet cauc, se del keq ndryshe.
Ja se kam qene une, ska naj ndryshim nga ai tjetri jo...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top