• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Intimet joshëse !

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse ! 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Intimet joshëse !

Hemmmmmm brovo pinky. Tamam per 28 nentor na ke zgju kureshtjen. Hajdeni goca tash te na beheni si Marigoja Kuq e ZI :lov
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse ! 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse ! 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Intimet joshëse !

Mjer mashkulli i shkret qa hek :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Intimet joshëse !

Kto jan cte shikosh po ka ndo nje femer nga ju te forumit qe ka ndo nje nga kto vshjet te tilla si kto ne foto ? :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse ! 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Intimet joshëse !

Emmm Jo keq PinkY do kisha qejf te shikoja nje her sa joshese do dukeshe ti me kto lool :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse ! 

Fly

Larguar
Titulli: Intimet joshëse !

Nqs doni te joshni nje mashkull ne kete aspekt, zhvishuni fare.

Keto rripat pas trupit me kujtojne rripat qe i lidhim hardhise se rrushit per te ndejt drejt.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Intimet joshëse !

Pse e gjitha per mashkullin mendon ti qe behet ?
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse ! 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse ! 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

Une e pashe si teme edukative per naj katunare qe sdi cfare eshte mendafshi e pambuku :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Intimet joshëse !

Pinky, mos na hudh me keso foto :peshkim:

Se paku mos na sill nder mend se sa lekun shpenzojme, edhe pse te tera i meriton, per te mbuluar Kepin e shpreses se mire :vetull:
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

0a1222a583a92dd2fd2580b3ec03db4d.jpg1_sola_violet.jpg2D5B919E00000578-3270566-image-a-52_1444733974998.jpg003-13135-001-1-325x488.jpg3bae9e0386f7490543cd35d58335377f0a479faa_1000.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

11.jpg15-fleuri-aubade.jpg41VkV0BeYSL._SY445_.jpg416LI2H3GIL._UY445_.jpg553d7ab86fd065f74cf6fa6fdc2d5106.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

7878df4137a53402a711158aed9d32d3.jpg368674bcaaa3d469c1ec827224210896.jpg905280cdb4b36949ae47ff6d31e033df.jpg1565555-bigthumbnail.jpg76994173_belio2.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

0_aab43_7ed4f8f4_L.jpg2c6154f4120c159a6b9a3ad7d680fbbd.jpg50c60fd242c98cadb3b9eb700d7bd4d6.jpg2015-kirmizi-mini-gecelik-modeli.jpg890f7e467b81523579470c37cd6d2a71.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

0.jpg0_62835_a4a96609_XL.jpg2_i.jpg5e4708309898f6c29d6c2e7dd2b44bb2.jpg7e17d12a742847cb15f3a75533f2a6a2.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

1_i.jpg2_o.jpg08a6d7bf68f855ada53cf2ae6c840e0f.jpgb1f520e3ba392d5d4fac49f608accf94.jpgKrasivye-Penyuary.jpg
 
Top