• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Intimet joshëse !

PiNkY

Anëtar i Nderuar
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Intimet joshëse !

 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Intimet joshëse !

 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Intimet joshëse !

 

dangerous

Anëtar
Titulli: Intimet joshëse !

Pinky a jan rroba gjumi apo me dal, se kur tja dhurojm ndokuj te dim te pakten .
Shum thekthi këkan me lan thojt:p
 

Quku

Marakli Krapit
Pe: Intimet joshëse !

Kto edhe pa kto veshjet jan nrregull :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Intimet joshëse !

Pinky a jan rroba gjumi apo me dal, se kur tja dhurojm ndokuj te dim te pakten .
Shum thekthi këkan me lan thojt:p
Veshje vetem per ty dhe "ate" pa publik pereth .
 

WxP

Tech
Pe: Intimet joshëse !

Ky eshte komenti me i kendshem ku ne sfond eshte gjysma poshte e fotos fundit te Nevertiti....

Po ca na bot me ket temen jo per gjo po jam edhe shume kurioz dhe nepsqar... du pak nga te gjitha :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Intimet joshëse ! 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Intimet joshëse !
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Intimet joshëse ! 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Intimet joshëse !

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Intimet joshëse ! 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Intimet joshëse !

 

AjSi

...
Pe: Intimet joshëse !

O goca sa te bukura...me pelqejne shume kto po skam asnji pale afersisht kshu :p...sa her bahem gati me i ble kur blej te brendshme normale , mvjen marre mi kerku...po mplq metaman shum
 

Aver

VIP
Titulli: Intimet joshëse !

U bona pishmon qe klikova ne kete teme! :(
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Intimet joshëse !

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Intimet joshëse ! 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Intimet joshëse ! 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Titulli: Intimet joshëse !

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse !

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Titulli: Intimet joshëse ! 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Intimet joshëse ! 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Intimet joshëse !

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Intimet joshëse !

Tani une se mora vesh nese e keni fjalen Joshese per veshjet apo femrat ;)
 
Top