Interviste me Antaret!Mosha jote? (+) pozitive dmth lool

E martuar apo ne lidhje?
( sa shume do me dit mor burre lool )

Motoja jote?
Let people do what they need to do to make them happy.Mind your own business, and do what you need to do to make you happy.

Cili eshte antari/rja qe ke me qef dhe me pak qef?
Ka shume anetare qe kam qejf dhe shume shume pak anetare qe skam qejf. Mgjate me shume qejf nga te gjithe kam @Mogli Me pak qejf kam [^_^] kur ben ironikun. lool

Mendimi yt i pare sot ne mgjes?

Sa paskam qesh mbreme me dhembin akoma muskujt e fytyres lool
 
Mosha jote? (+) pozitive dmth lool

E martuar apo ne lidhje?
( sa shume do me dit mor burre lool )

Motoja jote?
Let people do what they need to do to make them happy.Mind your own business, and do what you need to do to make you happy.

Cili eshte antari/rja qe ke me qef dhe me pak qef?
Ka shume anetare qe kam qejf dhe shume shume pak anetare qe skam qejf. Mgjate me shume qejf nga te gjithe kam @Mogli Me pak qejf kam [^_^] kur ben ironikun. lool

Mendimi yt i pare sot ne mgjes?

Sa paskam qesh mbreme me dhembin akoma muskujt e fytyres lool
Desha me e dit a me te ngacmu a jo hahahahhahaha
P.s thanks per intervisten....do tkisha ba ma shume pytje po thashe po mi len seen ahahhaha
 

Tip

Antarë i Respektuar
Aa jo ket jave jam e ciftuar nga vajza me @Tip smund ta tradhtoj kshu hap fare ne publik lool

Por ti mos i humb shpresat ngacmo po deshe
:p lool

Ta pres!!! ?
 
@Vajza


1-Ke nje moto te jetes tende e nese po cila eshte?


2-Cili eshte fryti yt i preferuar?


3-Te ka ndodhur ndonjehere te te grisen pantallonat ose te te griset fustani ose te te bien sutjenat ne ndonje vend publik?


4-Mendon se gjithkush merr ne jete ate qe meriton?Pse po/jo?


5-Cili eshte antonimi i fjales antonim??
Po sinonimi i fjales sinonim??

6-Nese do kishe mundesine te ishe e padukshme vetem per nje dite te jetes tende si do e shfrytezoje?

7-Cili eshte virtyti qe vlereson me shume te nje njeri?


8-Cila sipas teje eshte plaga me e madhe e shoqerise shqiptare?

9-Ke ndonje emer/nofke ledhatuese ose jo te cilen e perdorin njerezit e tu me te aferm?


10-Cfare mendon per veganet?


11-Ke ndonje preference per menyren si e kalon kohen e lire?


12-Te pelqen me shume lindja apo perendimi i diellit?


13-Me thuaj titullin dhe autorin e nje pikture qe te pelqen!


14-Cile eshte karakteristika qe te bezdis me shume te nje femer?
Po te nje mashkull?


15-E ke te lehte te kerkosh falje?


16-Lumturia ka te beje me shume me qetesine shpirterore apo me momente te caktuara gezimi/ekzaltimi?


17-Ke ndonje fobi(frike)?


18-Perse gjinekologu del nga dhoma kur nje femer fillon e zhvishet per tu futur pastaj kur ajo eshte totalisht e zhveshur?
Cfare do ndryshonte nese do rrinte ne dhome??

19-Ke leje per drejtim mjeti?

20-A ke qene ndonjehere ne liqenin Adriatik?
Po ne liqenin Jon??Pyetjet nuk kane afat skadimi, keshtu qe pergjigju kur te duash?
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
1-Ke nje moto te jetes tende e nese po cila eshte?
Ëndërro si fëmijë, jeto si i çmendur, dashuro si njeri, bota është e shkurtër dhe ne jemi kalimtar!
2-Cili eshte fryti yt i preferuar?
Shalqiri këtë vit!
3-Te ka ndodhur ndonjehere te te grisen pantallonat ose te te griset fustani ose te te bien sutjenat ne ndonje vend publik?
Deri tani jo.
4-Mendon se gjithkush merr ne jete ate qe meriton?Pse po/jo
Pa dyshim. Sepse një ditë çdo gjë del në sipërfaqe.
5-Cili eshte antonimi i fjales antonim??
Vet fjala!
Po sinonimi i fjales sinonim??
Vet fjala sinonim.
6-Nese do kishe mundesine te ishe e padukshme vetem per nje dite te jetes tende si do e shfrytezoje?
Do bëja plazh nudo ?
7-Cili eshte virtyti qe vlereson me shume te nje njeri?
Vendosmëria
8-Cila sipas teje eshte plaga me e madhe e shoqerise shqiptare?
Paragjykimi
9-Ke ndonje emer/nofke ledhatuese ose jo te cilen e perdorin njerezit e tu me te aferm?
Kam.
10-Cfare mendon per veganet?
Nuk kam donjë mëndim, secili bën e vepron si ndjehet vet mirë.
11-Ke ndonje preference per menyren si e kalon kohen e lire?
Kam, me pëlqen shumë për të malësuar gjatë verës.
12-Te pelqen me shume lindja apo perendimi i diellit?
Lindja.
13-Me thuaj titullin dhe autorin e nje pikture qe te pelqen!
Nuk kam donjë në veçanti ?
14-Cile eshte karakteristika qe te bezdis me shume te nje femer?
Po te nje mashkull?
Thyerja e premtimit, dhe mos korrektësia
(tek të dy palët)
15-E ke te lehte te kerkosh falje?
Në fakt e kam shumë të vështirë kur më bin në një situatë të tillë, dua të kërkoj kur e ndjej vet. Nëse e ndjej nuk e kam të vështirë.
16-Lumturia ka te beje me shume me qetesine shpirterore apo me momente te caktuara gezimi/ekzaltimi?
Lumturia është momentale dhe jo e përkohshme, mundësh të gëzohesh dhe më gjëra të vogla. Sa i përket për qetësinë shpirterore, shpirti do jetë I qet deri atëherë kur nuk është i sprovuar më gjërat e jetës....
17-Ke ndonje fobi(frike)?
Lartësirat
18-Perse gjinekologu del nga dhoma kur nje femer fillon e zhvishet per tu futur pastaj kur ajo eshte totalisht e zhveshur?
Cfare do ndryshonte nese do rrinte ne dhome??
Duhet të pyesim, sepse nuk e kam iden :p
19-Ke leje per drejtim mjeti?
Kam.
20-A ke qene ndonjehere ne liqenin Adriatik?
Po ne liqenin Jon??
Në detin Adriatik po
Në detin Jon jo.
Pyetjet nuk kane afat skadimi, keshtu qe pergjigju kur te duash?
Faleminderit shumë për pritjen :)
Ishte kënaqësi ?
 
Redaktimi i fundit:
Top