Interviste me Antaret!

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Interviste me Antaret!

Hola Fly

Tani skam ndonje pytje interesante per te bere ndaj e ke ti ne dore :p

1- Pse i pershtatesh aq shume personave qe te rrethojne? (te pakten kjo me ben pershtypje ne fv)
2-Je dhe realisht keshtu qe nese nje person se honeps ia ben te ditur ne nje menyre o tj?
3-Sa aftesi ke te njohesh njerezit?
4-Pse nganjehere je aq kshu i djallezuar :p
5- Shqiperine e urren vetem pse ste jep sh mundesi?
6- Ne fakt isha ne medyshje te beja nje interviste tralala apo jo :p, dhe vendosa qe jo, u lodhe?
dhe 7 a mund te bej nje interviste tralala heren tj :p?
 

Fly

Larguar
Titulli: Interviste me Antaret!

Hola Fly

Tani skam ndonje pytje interesante per te bere ndaj e ke ti ne dore :p

1- Pse i pershtatesh aq shume personave qe te rrethojne? (te pakten kjo me ben pershtypje ne fv)
2-Je dhe realisht keshtu qe nese nje person se honeps ia ben te ditur ne nje menyre o tj?
3-Sa aftesi ke te njohesh njerezit?
4-Pse nganjehere je aq kshu i djallezuar :p
5- Shqiperine e urren vetem pse ste jep sh mundesi?
6- Ne fakt isha ne medyshje te beja nje interviste tralala apo jo :p, dhe vendosa qe jo, u lodhe?
dhe 7 a mund te bej nje interviste tralala heren tj :p?

Hello Nick

1: Mendoj se pershtatja eshte nje lloje mbijetese dhe shpesh here nje kenaqesi per te mesuar te shoqerohesh me persona dhe karaktere te ndryshme, deri tani kam anuar tek pjesa e kenaqesise per te mesuar duke u pershtatur pasi mbijetesa ska qene e nevojshme.
2: Nese nje person se honeps dot thjesht nuk shoqerohem me te, ndonjehere te thuash ate qe mendon behesh person negativ.
3: Kjo eshte nje pyetje qe zakonisht themi SHUME duke ngushelluar veten se gjithmone ja dalim per ti njohur te tjeret, un perpiqem dhe shpesh here deshtoj.
4: Jam gjithmone i djallezuar :D
5: Shqiperine e dua, sistemin qe kemi se shikoj me te ardhme dhe per ato mundesi do e braktisja ne sekond.
6: Akoma skam bere nxehmjen jo me te lodhem :p, jepi drejtim sa here ta japi truri per intervista.
7: Bej, sme pengon, e shoh si menyre argetimi :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Interviste me Antaret!

PEr Jonio.
Pershendetje Jon!
Ca beni si keni qene? :p
Cbehet nga anet tuaja andej nga kontinenti tjeter?
Meqe emisioni jone ,perbehet nga nje dore pyetjesh rrufe :p po ju servir disa dhe juve
Vazhdojme --

1-keto dite kishe ditelindjen,si ndihesh ne vitin tend te ri..?
2-Cfare kujton me nostalgji nga jeta ne Shqiperi..?
3- Nje kujtim nostalgjik nga jeta jote shkollore?
4- Nje fjali ku ti pershkruan spontanisht konceptin ne lidhje me jeten;
5-Nje nder kenget tua te preferuara?
6-Nese do te thonim zgjidh nje femer ne Fv-per nje jave pushime -cili Nickname do ishte? :p
7- C"mendon per FV- en ? :p
8-Dicka te vecante sipas teje nga vendi ne te cilin jetoni?
9-Mendoni qe nje femer/mashkull para se te martohet duhet te pakten njehere,te kete fjetur me nje te panjohur(one night stand) vetem per nje nate..?
10-Mendoni qe ne shqiperi pargjykohen akoma femrat qe nuk jane te virgjera?
11-Ju personalisht c"mendoni rrth ketij fenomeni?
12-Ne cfare stadi social gjendet sot ,sipas mendimit tend shoqeria shqiptare?
13-Tek nje karakter,femre dhe mashkulli,pelqeni dhe vlersoni me se shumti ..?
14-Ju hahet nje sufllaqe tani ? :p
15-kur jeni dashuruar per here te pare?
16-Nje mesazh sensbilizues per formumin tone sipas jush do ishte ? :p
17-Cfare shenje ishit ne oroskop?


--Flm per pergjigjet tuaja!
Ne momentin qe do pergjigjeni,ju perfitoni nje; birre falas, lajmeroni sekretaren time qe t"ua sjell ahhahaa :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Interviste me Antaret!

Dua dhe une interviste :(

Pesti do te bej nje intervist tjeter, behu gati
 

Fly

Larguar
Titulli: Interviste me Antaret!

Atehere Pesti fillojme me serite e reja te Sezonit te dyte :D

Kjo interviste do quhet: Une, Pesti dhe Sufllaqja

Mendo sikur po shkojme te Burger King

1: Cfar do porosisesh per te ngrene?
2: Po per te pire?
3: A do me lejoje mua te fusja duart tek ushqimi jot? Te mar patate psh :D
4: Me mish Derri apo Pule?
5: Me cfar salcash i mer?
6: Te pelqejne pikante?
7: Do me kerkoje te braktisnim sufllaqet per pizza?
8: Kur ke ngrene sufllaqe per here te fundit?
9: Sa sufllaqe mund te hash ne kete moment?
10: A do me lesh te paguaj apo do besh ate stilin alla shqiptarce ku bejm sherr kush paguan? :p
 

Aki

misfit
Titulli: Interviste me Antaret!

Atehere Pesti fillojme me serite e reja te Sezonit te dyte :D

Kjo interviste do quhet: Une, Pesti dhe Sufllaqja

Mendo sikur po shkojme te Burger King

1: Cfar do porosisesh per te ngrene? Hmm ndonje chickenburger si zakonisht.

2: Po per te pire? Coca-cola

3: A do me lejoje mua te fusja duart tek ushqimi jot? Te mar patate psh :D NO, ehh ne fakt me bie gur ne zemer, por zakonisht sbej ze i le te marrin e i shaj nga brenda :p

4: Me mish Derri apo Pule? Ta thashe siper :)

5: Me cfar salcash i mer? Nuk me pelqejne salcat, e dua te paprekur mishin dhe patatet :p

6: Te pelqejne pikante? Njehere provova ne nje restoran meksikan dhe nope, jo me pikante per mua :D

7: Do me kerkoje te braktisnim sufllaqet per pizza? Patjeter, pizza eshte jete, pizza eshte dashuri

8: Kur ke ngrene sufllaqe per here te fundit? U be kohe :/, mbase mund te them 1 vjet :(

9: Sa sufllaqe mund te hash ne kete moment? Asnje se posa hengra buke, do ca gishta pule (ne fakt edhe nese do ste jap :p)

10: A do me lesh te paguaj apo do besh ate stilin alla shqiptarce ku bejm sherr kush paguan? Paguaj paguaj, madje sa jemi aty shkojme dhe per nje embelsire plus dhe bileta per ne Maldivi :p


I kenaqur? :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Interviste me Antaret!

yt llupse :p

do te coj tek meksikani pra :D
 

TinkyPinky

Brighter than the sun 🌞🔥
Titulli: Interviste me Antaret!

1-Jeni tip i qet/nervoz edhe ne jeten reale ashtu sic jeni ne virtualitet?
Ktu ndoshta nxjerr ne pah cdo gje... por live vetem me njerzit qe kam perzemer sepse per te tjeret sja vlen te humb kohe.
2-do martoheshit me dashuri apo me shkuesi?
O dashuri o hic... ose e qaj fare muhabetin dhe bohem lezbike
3-kur jeni te merzitur, qani, pini alkool e cigare apo flini gjum?
Qaj, haj sa per nje ushtri qe ka mbajt diet 1 muaj dhe pastaj flej gjum qe tme kaloj

4-jeni te fiksuar pas pamjes saqe te qendroni gjith diten para pasqyres?
Sjam e fiksuar fare... dikur ndoshta por sot si sot sme bie mendja fort dhe zbres me bizhame ne 4 te mjesit me ble akullore lol
5-e ndini moden?
Jo
6-cila esht ngjyra qe ju pelqen?
Ne vend te par vej te zezen... pastaj te verdhen dhe te kuqen
7-do ta nderronit nenshtetesin Shqiptare, per nje vend pune m nje pag te kenaqshme?
Po.. momentalisht kam 2 : shqiptaren dhe italjanen
8-kur ishit n shkoll te mesme ishit vajza/djali m trendy n shkoll apo nga nxenesit qe mesonit?
I kisha 2 dyja + isha rebele dhe asnji sme besonte qe kisha nota tmira deri kur fillova te fitoja vit per vit bursat e studimit (cit. 'Waaaaa te pash ne gazet.. si ka mundesiii ' -.-"fuck)
9-nese shihni nje vajz,djal qe qan ne rrug i afroheni ta pyesni se cka apo jeni indiferent?
Djal sme ka qelluar.. por vajze po. Ne autobus... nga qe sa kisha mbaru leksionet dhe isha e lir e detyrova te pinim nje kafe bashk dhe kemi kaluar gjith mbazditen bashk... shum me e bukur kur qeshte :)
10-nese bota do ndryshonte cfar vendi do te donit te kishit ne shoqeri(minister, kryeminister tj...)
Sjam tip qe ka pretendime... dhe ndoshta skam as ambice...
me pelqen te jetoj mir ne qetsin time
Do e shifja veten ne nje nga ato lokalet amerikane ku mblidhen bandat e motociklistave
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Interviste me Antaret!

Pershendetje Nevertiti!
Cdo gje mire ne pergjithesi.Ju andej si keni qene?Se ketu i kemi pak punet keq me kete dimrin kete vit,na ka ngelur ne dere te shtepise edhe nuk do te largohet. :p
Ky pyetsori im duket me duket mua me i gjate se i anetareve te tjere,apo eshte realisht? :p Megjithate do te pergjigjem me kenaqesi. :)1-Keto dite kishe ditelindjen,si ndihesh ne vitin tend te ri?
Po kisha ditelindjen edhe dua te them se ndihem nje vit me i formuar,ne cdo gje qe ka lidhje me jeten sepse kot nuk thone sa te rrosh do mesosh.


2-Cfare kujton me nostalgji nga jeta ne Shqiperi?
Normale qe vitet e shkolles si cdo njeri,ato jane kujtime te bukura qe nuk harrohen kurre.Kujtoj pushimet e veres sepse kur isha ne Shqiperi nje muaj ose me shume do isha ne plazh.


3- Nje kujtim nostalgjik nga jeta jote shkollore?
Me kujtohet ndonjehere kur kam qen ne gjimnaz kur behej nderrimi i oreve,nese kalonte 5 min edhe mesuesi nuk vinte ne klase,linim te gjithe si klase oren e mesimit e shkonim ne mbremje.Mbaj mend nje here qe profesori kemi patur kujdestar klase,na ka ardhur ne mbremje edhe na tha: hajdeni ne mesim se e keni bere bajate kete pune. :p


4- Nje fjali ku ti pershkruan spontanisht konceptin ne lidhje me jeten?
Ti jeton vetem nje here ne jete,por nese e ben sic duhet,njehere eshte mjaft.


5-Nje nder kenget tua te preferuara?
Deep Purple - Soldier Of Fortune


6-Nese do te thonim zgjidh nje femer ne Fv-per nje jave pushime -cili Nickname do ishte?
Nese do pranonte Legally_Sweet,nje jave ne Cancun nuk do ishte keq. (Shpresoj mos te keqkuptohet :) )


7- C"mendon per FV- en?
Me pelqejne temat e ndryshme apo mendimet e ndryshme te anetarve qe trajtohen ne FV,por nuk kam mundesi te lexoj cdo gje,sepse jemi pak mbrapa me oren ne.Megjithate shumicen e temave edhe mendimet e anetarve i lexoj ne mbremje kur kthehem ne shtepi.Nje vend i mire per tu argetuar apo informuar me aq informacion sa percillet ketu.


8-Dicka te vecante sipas teje nga vendi ne te cilin jetoni?
Ketu eshte nje vend qe punohet shume,nuk eshte si e kemi pare neper filma kur ishim ne Shqiperi.Por nje gje e vecante do te thoja se eshte vendi i mundesive si ne arsim edhe ne biznes apo gjera te tjera.Nese mbaron nje shkolle ketu,rruget per te filluar nje pune te mire apo te hapesh nje biznes tendin i ke te hapura,sepse keta nuk shohin ca rrace,kombesie apo feje i perket mjafton qe te jesh i afte edhe i pergatitur per ate vend pune.


9-Mendoni qe nje femer/mashkull para se te martohet duhet te pakten njehere,te kete fjetur me nje te panjohur(one night stand) vetem per nje nate?
Mendoj se kjo nuk ka lidhje fare me martesen,as para se te martohen as me mbrapa pasi jane martuar.Por nese ndodh njehere nuk besoj se eshte dicka qe duhet bere tragjike edhe te fillosh te paragjykosh partnerin/partneren.Ndersa ata qe e praktikojne shpesh,me duken njerez pa nje stabilitet per nje lidhje te gjate,sepse ketu kjo gje praktikohet shpesh edhe po ti shohesh keto ciftet e reja rrijne te martuar nga 2-3 vjet edhe ndahen.


10-Mendoni qe ne shqiperi pargjykohen akoma femrat qe nuk jane te virgjera?
Nga nje pjese (nuk dua te cilesoj e madhe apo e vogel) meshkujsh besoj se edhe ndodh,kjo nuk ka te beje as se je nga qyteti apo je nga fshati,por me mentalitetin qe kemi ne mendje ne si Shqipetar.


11-Ju personalisht c"mendoni rrth ketij fenomeni?
Une nuk eshte se kam ndonje paragjykim,sepse nje mashkull qe ka shkuar me nje apo disa femra te tjera me pare,te filloje edhe te kerkoje nje femer te virgjer me duket shume absurd si veprim.Qef duam te gjithe te bejme me femra me pare,por ama kur vjen puna tek martesa e duam te virgjer.Te kerkoje ndonjeri qe eshte i virgjer edhe vet nuk eshte se e paragjykoj,por keta te tjeret qe kane fjetur me femra me pare nuk me duket e arsyeshme qe te kerkojne apo paragjykojne femren nese eshte e virgjer apo
jo.Megjithate mendoj se edhe kjo lloj tabuje po eliminohet pak nga pak edhe ne Shqiperi sepse vite me pare as qe diskutohej fare nje fenomen i tille mbi 90% e djemve i donin te virgjera femrat qe do martoheshin.


12-Ne cfare stadi social gjendet sot ,sipas mendimit tend shoqeria shqiptare?
Une e dua shume Shqiperine,nuk e them kete se dua te bej si ndonje patriot,por e them se eshte vendi ku une jam formuar si njeri,jam shkolluar kam kaluar shume gjera te bukura ne femijeri edhe pse ka qen pak kohe e veshtire atehere.Ne si njerez jemi shume te zgjuar edhe inteligjenta,por me keta politikane qe kemi pasur edhe kemi,apo me ato vepra kriminale qe ndodhin cdo dite me rrezon cdo deshire per tu rikthyer pergjithmone apo per nje vizite disa javoreshe.As ka per te ndryshuar gje ne Shqiperi,sepse populli e ben politiken e vete qofte kjo e majte apo e djathte neper kafene,jo duke u ngritur edhe te kerkojne nje jete me te mire si ne cdo vend demokrat te botes.Per aq kohe sa do rrime kafeneve te diskutojme per politiken edhe nuk shkojme ne shkolle te studiojme do jemi nje shoqeri ku politika do na shkel me kembe per gjithe jeten.


13-Tek nje karakter,femre dhe mashkulli,pelqeni dhe vlersoni me se shumti?
Ata/ato njerez qe rrezikojne ne jete edhe nuk dorezohen kurre,ata qe jane te drejteperdejte edhe te thone cdo gje ne sy,nje respekt te vecante per njerezit e thjesht sepse keta mburravecet si duroj dot fare.


14-Ju hahet nje sufllaqe tani ?
Nuk besoj se ka Shqipetar ti thote jo sufllaqes,megjithate kur me shkon mendja i pregatis vet ne shpi. :p15-kur jeni dashuruar per here te pare?
Pelqime e kshu gjera adoleshence kam pasur me heret,por qe jam dashuar realisht ka qen rreth tek 20.


16-Nje mesazh sensbilizues per formumin tone sipas jush do ishte?
Vite me pare kam qen pjestar i nje chati qe ka pasur lidhje me kete forum,shume pjestar nga ai chat kane shkruar edhe ketu,ndoshta shkruajne akoma me nickname te tjere.Arsyeja qe u largova qe atje,ka qen nje fjalor vulgar me sharje e fyerje nga me te rendat qe nuk ta mer mendja,te perdorura keto si nga meshkuj edhe nga femra.Mesazhi qe dua te le ketu eshte: Respektoni njeri-tjetrin per aq kohe sa hyni edhe argetoheni ketu,nese keni ndonje keqkuptim me ndonje anetar,mundohuni te gjeni menyren te sqaroheni me qetesi edhe jo duke u ofenduar neper komente.Jo te gjithe jemi te zgjuar edhe shkruajme gjera interesante,por gjithesecili prej nesh ndoshta gjen ate argetimin e vet duke shkruar ketu gjera qe nuk ka mundesi ti shpreh ne vend tjeter ne jete.


17-Cfare shenje ishit ne horoskop?
21 Prill eshte data e pare qe fillon shenja e demit,keshtu qe i bie gaforrja. :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Interviste me Antaret!

Interviste per Aki.
1-E di qe ka dale filmi me pjesen II "Lisa ne boten e cudirave"?
 

Aki

misfit
Titulli: Interviste me Antaret!

Interviste per Aki.
1-E di qe ka dale filmi me pjesen II "Lisa ne boten e cudirave"?

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa......jo :p
Ne fakt ktu ne kinema vjen ne 26 maj, ate po prisja :(, Alice through the looking glass
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Kam pak pytje per Artinin.

Art, kam lexuar diku qe kush fotografon njerezit ne foto me ngjyra ti " kap" veshjet e tyre ..ama kush ben foto bardhe e zi kap shpirtin e njerezve.
Ti si mendon?
2- Ndjesia qe kam per ty eshte : edhe pse person mjaft i pjekur ke nje doze menefregizmi e llogjikon sh ftohte.
3- Ne cf pike ( mendo nje vizor psh) ve ndjenjat? 1-10? Cf vendi zene.
4-Cfare mendimi ke krijuar per anetaret ( hudh emra :p)
5- Pse ke krahet aq muskuloz? :p
 
Redaktimi i fundit:

Behgjeti

Anëtar i Respektuar
Kam pak pytje per Artinin.

Art, kam lexuar diku qe kush fotografon njerezit ne foto me ngjyra ti " kap" veshjet e tyre ..ama kush ben foto bardhe e zi kap shpirtin e njerezve.
Ti si mendon?
2- Ndjesia qe kam per ty eshte : edhe pse person mjaft i pjekur ke nje doze menefregizmi e llogjikon sh ftohte.
3- Ne cf pike ( mendo nje vizor psh) ve ndjenjat? 1-10? Cf vendi zene.
4-Cfare mendimi ke krijuar per anetaret ( hudh emra :p)
5- Pse ke krahet aq muskuloz? :p

1. Thënie e bukur, po nuk mendoj se është e vërtetë. Shpirtin e njerëzve mund ta kapësh edhe me ngjyra. Fotot bardhë e zi më pëlqejnë, po nuk jam marrë shumë me to. Synoj të merrem në të ardhmen.
2. Je e saktë në këtë. Unë s’jam i ftohtë, por realiteti është shumë i ftohtë.
3. I vë tek 10-ta. Për disa njerëz, pa ndjenja s’bëhet asgjë. Këtu nuk e kam fjalën vetëm për ndjenjat e dashurisë, po për çdo ndjenjë.
4. Anëtarët në përgjithësi më duken të mprehtë. Kurse disa duken mospërfillës. Emra nuk po hedh... :p
5. Mua më duken normalë, jo muskulozë. Sidoqoftë jam marrë me stërvitje, por edhe tani merrem nga pak.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
O kitrra'!! Hahahaha
Po me shkrim se me goje ska mikrofon ktu ne forum:p

Une veq pyeta moj :liber: se kshu intervistat me shkrim jam paksa i dobet ;)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pershendetje pershendejte! :) si jeni si kaloni,,nga shpia lagjiaa? gjithe mire?
shyqyr!

Ja ku vijme sonte diten dreke ahhaha,me intervisten e rradhes, ku te ftuar te palajmeruar per intervisten do te kemi; Zotriajuaj! :)
Me shpresen qe do na lexoje dhe pergjigjet tek kjo itnerviste,le ta "borbamdojme" me ca pytje rrufe qe ta lem top ne vend. :p

Zotri..

1-shkruani nga jasht apo brenda Shqiperis?

2-Cila eshte nje nder frazat tuaja qe ju pelqen dhe motivon pozitivisht per jeten ..
3-A ju pelqen jeta ne fshat..?
4-Cfare mendoni ne nje mengjes me shi ,kur jini jashte dhe pa cader?
5-Cili eshte vendi juaj i preferuar per te jetuar?
6-ke nje jave pushime ne dizpozicion,,dhe nje bilet te prere per ku te duash,,ku do udhtoje? (dhe bjonde apo brune me vete? :p )
7-Nje fjali per dy gjinit,ku ta pershkruani femren si joshse dhe mashkullin si fisnik,sipas jush do ishte?
8-nje nder aktoret tuaj te preferuar?
9-kenga shqip e preferuar?
10-Dhe ja ku arritem ne mbyllejn e pytjeve te intervistes sone,si pytje te fundit;-thuaj nje fjali te mire dhe plot relativaaa pozitive per formunin tone :p

Duke te pershendetur ,dhe me shpresen qe do pergjigjesh,sinqerisht respektivisht ,pranoni nderimet e mia! :) .
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Sa romantike Je ti Nevi:D

haahhahah Daisy :) flm flm,para-pergaditi per ne emisionin vijues te kesaj silogjie intervistash ne emisionin tone.
Ku na sjell me afer,me te informuar dhe te "dashuruar" me njeri-tjetrin..:p
 
Redaktimi i fundit:

Daisy

Anëtar i Respektuar
haahhahah Daisy :) flm flm,para-pergaditi per ne emisionin vijues te kesaj silogjie intervistash ne emisionin tone.
Ku na sjell me afer,me te informuar dhe te "dahsuruara" me njeri-tjetrin..:p

Tani me ngjave me ate doktorin Flamur Topi:D

I Kam lexuar te gjitha intervistat, kshu Kam mesuar Kush eshte romantik, dinak etj etj :D

Bukur bukur me pelqen kjo tema :)
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Pershendetje pershendejte! :) si jeni si kaloni,,nga shpia lagjiaa? gjithe mire?
shyqyr!

Ja ku vijme sonte diten dreke ahhaha,me intervisten e rradhes, ku te ftuar te palajmeruar per intervisten do te kemi; Zotriajuaj! :)
Me shpresen qe do na lexoje dhe pergjigjet tek kjo itnerviste,le ta "borbamdojme" me ca pytje rrufe qe ta lem top ne vend. :p

Zotri..

1-shkruani nga jasht apo brenda Shqiperis?

2-Cila eshte nje nder frazat tuaja qe ju pelqen dhe motivon pozitivisht per jeten ..
3-A ju pelqen jeta ne fshat..?
4-Cfare mendoni ne nje mengjes me shi ,kur jini jashte dhe pa cader?
5-Cili eshte vendi juaj i preferuar per te jetuar?
6-ke nje jave pushime ne dizpozicion,,dhe nje bilet te prere per ku te duash,,ku do udhtoje? (dhe bjonde apo brune me vete? :p )
7-Nje fjali per dy gjinit,ku ta pershkruani femren si joshse dhe mashkullin si fisnik,sipas jush do ishte?
8-nje nder aktoret tuaj te preferuar?
9-kenga shqip e preferuar?
10-Dhe ja ku arritem ne mbyllejn e pytjeve te intervistes sone,si pytje te fundit;-thuaj nje fjali te mire dhe plot relativaaa pozitive per formunin tone :p

Duke te pershendetur ,dhe me shpresen qe do pergjigjesh,sinqerisht respektivisht ,pranoni nderimet e mia! :) .

Pozitivja e forumit eshte qe ti je pjese e forumit :p

Publicitet!
 

Zana1

Braveheart
Ka ardhur koha per intervista , te reja. Loool
 

Jetmira

V.I.P
1).Si nisi 2019 per ty?
2). Ke ndonje peng nga viti i shkuar?
3).Si ke qene me shendet?
4).Cila eshte kenga qe pershkruan ndjenjen tende emocionale ne keto momente?
5).Cili ka qene budallalleku me i madh qe keni bere gjate jetes tuaj?
6).Si e perkufizoni veten tuaj me nje fjale te vetme?
7).Cfar cilesish duhet te kete partneri/ja juaj i/e ardhshme?
Te pergjigjet kush te doje.
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
1).Si nisi 2019 per ty? Mire mendoj...shpresoj te vazhdoj keshtu deri ne fund...
2). Ke ndonje peng nga viti i shkuar? ehh sa pengje ka njeriu ne jete hahaha...
3).Si ke qene me shendet? pergjithsisht mire...
4).Cila eshte kenga qe pershkruan ndjenjen tende emocionale ne keto momente? se di..nuk po me vjen ne mendje ndonje kenge tani...
5).Cili ka qene budallalleku me i madh qe keni bere gjate jetes tuaj? hahahaha ufff kam bere plote...ndaj nuk i numeroj dot hahaha
6).Si e perkufizoni veten tuaj me nje fjale te vetme? njeri...si gjithe te tjeret...
7).Cfar cilesish duhet te kete partneri/ja juaj i/e ardhshme? Ato qe ka...per te hequr ca qe nuk duhet ti kete hahahaha
 
Top