Interviste me Antaret!

Aver

VIP
Titulli: Interviste me Antaret!

Aver?

Meqe asnjehere ste kam pytur..kam cike turp:$

Si te duket forumi tani qe ke kohe ketu?
Kur e ke dhene puthjen e pare?
Sa vjec je?
Je single:p Lol, shaka shakaaa, kete pytje mu pergjigj ne privat lol
Hmmm tjeter tjeter, ah po cf mendon per shoqerine virtuale?
Me jep1 mendim per vetem 5 anetaret e pare qe te vijne ne mendje.
Ne pergjithesi dukesh tip qe pranon e ben shaka keshtu je dhe real?
Nje te mete, dhe nje te mire tenden.

Aq aq per momentin mjaft jane.

Qe te mos ngelem borxh nick. S'ka pse te vije turp.

1. I mire. Do te kishte qene akoma me i mire po te isha anetar i thjeshte.
2. Diku ne klase te 7 apo 8. Ne njeren nga ato mini partyt qe i benim si femije.
3. 35 i mbusha kete muaj.
4. Po te pergjigjem ketu. Jo, nuk jam single.
5. Eshte interesante, megjithate mbetet virtuale. Ne fakt ka ndodhur qe i kam takuar dy persona me te cilet jam njohur permes virtualitetit. Mgjth s'me pelqen ta bej me shume tjere.
6. Me Ty, Nev dhe Marlen ndjej pak me shume afersi se me tjeret. Ti je unique, Nev eshte dame, Marlen sikur e njoh nje jete te tere. Po e le keshtu.. me 3.
7. Po, ma thone te gjithe. Bej shaka por mundohem te mos e rendoj dike. Me shume i bej ne llogarine time.
E pranoj mire humorin nga tjeret gjithashtu.
8. Harroj shume. E mbaj fjalen e dhene. Per kete te dyten eshte kriju nje pershtypje ndryshe per shkak te konkursit te fotografise :p.. por ne jete reale e mbaj shume.

Te pershendes :)
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Interviste me Antaret!

Pytje per Nevin.

1. Ca ngjyre i ke floket?
2. Ca ngjyre i ke syte?
3. Ca ngjyre i ke syzet e diellit?
4. Sa e gjate je?
5. Sa te gjata i ke floket?
6. Je bjonde apo brune?
7. I lyen gishtat me manikyr?

Kaq.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Interviste me Antaret!

Pytje per Nevin.

1. Ca ngjyre i ke floket?..brune
2. Ca ngjyre i ke syte?,,kafe..
3. Ca ngjyre i ke syzet e diellit?..te zeza..
4. Sa e gjate je?...1.68
5. Sa te gjata i ke floket?..deri poshte shpatullave.
6. Je bjonde apo brune?..brune
7. I lyen gishtat me manikyr?,.rralle ,ndonjehere gjate sezionit veres.

Kaq.

Te pershendes Gerto :)
Thanks per intervisten.!!
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Interviste me Antaret!

Nje interviste per 29Ualk
E nisa mbrapsh qe ne fillim se interviste e mbrapsht do jet :p
Kushti (si perher me kushte une :p ;) ) A) Do shkruash me 'ë' kudo ku duhet 'ë' dhe jo 'e' . B) Ne fund te cdo pergjigjeje do shkruash , Vlora :p
E veshtire ë ?

1) U rehatove, je gati per pergjigjet e sinqerta ?
2) Kujt ja ke shkulur floket per here te fundit ? Nese se mban mend, kujt do deshiroje tja shkulje ,pervec meje se mbien vet :p
3) Je ne lokal me te dashurin , ai shef gjithe gocat qe hyjne e dalin gjithe vemendje , cfare do besh ?
4) Kush ka qene endrra jote e femijerise , dhe a ke bere dicka tani per ta realizuar ?
5) Ke sekret qe e di vetem ti ? Avash avash se ste thashe te na i shkruash , po ose jo :p
6) Cili ishte reagimi jot ndaj atij qe te ngacmoj ne rruge ?
7) Ke hequr dore nga dicka ne jete sepse je ndjere e pafuqishme per ta realizuar/perballuar ?
8) A ke nje njeri ne jeten tende qe sdo doje ta kishe njohur kurre ?
9) Cfare mendimi te kalon kur sheh rruget e mbushur me lypesa ? P.s kujdes, devijo nga prgj tradicionale qe japin gocat qe dalin miss :p
10) Ste mjaftuan ato 9 me siper ,do akoma ? Phuuuu cpaske qene :p

Faleminderit
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Interviste me Antaret!

Nje interviste per 29Ualk
E nisa mbrapsh qe ne fillim se interviste e mbrapsht do jet :p
Kushti (si perher me kushte une :p ;) ) A) Do shkruash me 'ë' kudo ku duhet 'ë' dhe jo 'e' . B) Ne fund te cdo pergjigjeje do shkruash , Vlora :p
E veshtire ë ?

1) U rehatove, je gati per pergjigjet e sinqerta ?
2) Kujt ja ke shkulur floket per here te fundit ? Nese se mban mend, kujt do deshiroje tja shkulje ,pervec meje se mbien vet :p
3) Je ne lokal me te dashurin , ai shef gjithe gocat qe hyjne e dalin gjithe vemendje , cfare do besh ?
4) Kush ka qene endrra jote e femijerise , dhe a ke bere dicka tani per ta realizuar ?
5) Ke sekret qe e di vetem ti ? Avash avash se ste thashe te na i shkruash , po ose jo :p
6) Cili ishte reagimi jot ndaj atij qe te ngacmoj ne rruge ?
7) Ke hequr dore nga dicka ne jete sepse je ndjere e pafuqishme per ta realizuar/perballuar ?
8) A ke nje njeri ne jeten tende qe sdo doje ta kishe njohur kurre ?
9) Cfare mendimi te kalon kur sheh rruget e mbushur me lypesa ? P.s kujdes, devijo nga prgj tradicionale qe japin gocat qe dalin miss :p
10) Ste mjaftuan ato 9 me siper ,do akoma ? Phuuuu cpaske qene :p

Faleminderit

Hajd ta shofim njeher ket interviste te mbrapsht :p
1) po e marr veten me tmira qe te kem durim te shkoj rehatshem deri tek ajo pytja e 10 :p
2) motres dhe shoqes ngusht kto jane personat qe e pesojne me shume ..ndersa per ato qe do doja ose ju bien ose i paraprijn rrezikut dhe i shkulin vet floket :p
3) i shohim bashk dhe nisim e i komentojm , po jo vetem gocat dhe cunat pstj se cu pa kjo pun :p
4) zakonisht i realizoj te gjitha por endrra me e madhe e femijeris ka qen profesioni qe ja po e bej realitet dhe jam deri diku krenare qe po ja dal :)
5)Cdo njeri ka sekretet e tij dhe une sbej perjashtim :) As qe e kisha nermen me ti thon dmth:p
6) varet nga ngacmimi ...por zakonisht s reagoj fare
7) Heq dore kur e shoh qe eshte dicka qe shkon pertej meje realisht por jo per nje dobesi te castit
8) jo mendoj qe te gjithe njerezit vijne ne jeten e dikujt per nje arsye , qofte dhe per tna mesuar ose lenduar :p
9)paqe ne botee :p ndihem keq per femijet dhe femrat dhe mendoj sesi ti ndihmoj ,ndersa meshkujt ma shpifin me paaftesin e tyre qe ne vend te punojn apo te gjejn nje menyr per tja dal ,rrine aty
10) hahaha mjaftuan mjaftuan :p
Ps: per sa i perket kushteve : vëlla , vlora ta shpif :p
Faleminderit per vemendjen:)
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Interviste me Antaret!

Faleminderit per vemendjen:)

Me nder qofsh, po marr mundimin edhe une 2 pyetje nga publiku per "K"-ne

1- E nxjerr shpesh gjuhen ne shenje perkedhelie ?
2- Cila pjese e Vlores ta shpif me shume ?
3- Nuk reagon edhe nese dikush te ngacmon ne rruge e te ve pistoleten n'ball ?
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Interviste me Antaret!

Me nder qofsh, po marr mundimin edhe une 2 pyetje nga publiku per "K"-ne

1- E nxjerr shpesh gjuhen ne shenje perkedhelie ?
2- Cila pjese e Vlores ta shpif me shume ?
3- Nuk reagon edhe nese dikush te ngacmon ne rruge e te ve pistoleten n'ball ?

1) zakonisht e perdor kur brenda fjalis ka nje shaka .
2) pjesa verilindore ;)
3) ne gjuhen time ai quhet rrembim jo ngacmim , gjithsesi nuk do reagoja per aq sa koh qe e di qe sjam ne Kabul ;)
Faleminderit serish per vemendjen:)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Interviste me Antaret!

Pytje per janen

Si u njohe me fv
Jep pershtypjen e nje personi qe analizo sh gjerat dhe sh serioze, ashtu je dhe ne realitet?
Sa aftesi ke ne te njohur njerezit
Cmendon deri tani per fv?
Per cilin anetar ke me sh ''simpati''
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Interviste me Antaret!

Pytje per janen

Si u njohe me fv
Jep pershtypjen e nje personi qe analizo sh gjerat dhe sh serioze, ashtu je dhe ne realitet?
Sa aftesi ke ne te njohur njerezit
Cmendon deri tani per fv?
Per cilin anetar ke me sh ''simpati''

pytjes se pare i jam pergj.. po kerkoja nje informacion dhe me sugjeroj nje teme ketu.
mosha ben te sajen nicktjeter ...te jetuarit larg e pergjegjesite te rrisin.. jam tip analitik .
ne pergjithesi nuk "gjykoj " ama seleksionoj pameshire..
cmendoj per fv... nje mix idesh me personazhe real dhe ide vetjake te pasuruara nga faktor te ndryshem si edhe me aktor per te marre duartrokitjen e batutes...sh informacione dhe sh aspekte te pershtjelluara e te analizuara sipqs cdonjerit .mendoj qe eshte nje mundesi per ti dhene ze "egos te secilit nga ne"
fjala simpati nuk i pershtatet forumit.. por shkrimet qe me pelqejne me ndihmen e <like> vihen ne pah..
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Interviste me Antaret!

Dua nje pyetje nga Poeti ...

Si model "Epoke", sa rendesi i kushton fizikut, nga 1 deri ne 5 (ku 5 mund te jene sporte) Ose po deshe me i rar shkurt, sa kg peshon sa e gjate je ? lool
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Interviste me Antaret!

mirembajtja eshte edukate ,sportin e shikoj si pjese te rendesishme te jetes ..pjesa tjeter e pytjes me ngjan superflua .
dite te bukur
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Interviste me Antaret!

mirembajtja eshte edukate ,sportin e shikoj si pjese te rendesishme te jetes ..pjesa tjeter e pytjes me ngjan superflua .
dite te bukur

Flm per pergjigjen diskrete, padyshim qe dite te bukur do te kem, nese nuk bie shi... :)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Konkursi Fotomania-Shtator 2015 ''Kontrast/Bardh e zi''

Pytja eshte shume e qarte.
Meqe Suni kritikon aq shume fotografine, ne baze te cilit kriter e ben?
Pikerisht ajo qe nese sgaboj (se helbete njerez jemi) i kishte ca foto te bukura te mire huazuara.

Ndaj nese gaboj une terhiqem.

Sdua me pergjgje nga stafi, derisa sdini te me thoni pergjigje,
dua nga anetarja meqe jemi ne kuader te teme akoma
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Interviste me Antaret!

Mund te me thoni te dashur ish koleg cdo postimi im ketu?

E kam shkruar ne temen e duhur, se sdo iu mesoj une juve si te drejtoni forumin.
Ma hiqni nga ketu e futeni te fotomania ku ishte, hajdi tashi.

Jo per gje, por derisa e di se kam te drejte si per kete si per temat e mbyllura skam pune tjeter une.

Ndaj o veproni drejt o veproni drejt.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Interviste me Antaret!

hahahahaha o Nick sta var njeri fare hahahahhahahha ,paske arrit fundin :p

Interviste flesh per Monin

a)Kë ke me shum antipati ketu ?
b)Ke respekton me shum ?
c)Kush te ka bere ta mendosh vertet tja thuash njeher ate shprehjen e Tan Mezes ? :p
ç)Kur ke qene ne gjimnaz , a ke pas te njejtin personalitet qe deshiron ti vesh piken e fundit ? (ne thelb sepse eshte ne ndertim deri ne njefar moshe personaliteti)
d) Ke thyer ndonjeher ndonje zemer mo ?
dh) I ke arritur objektivat qe ke pasur per 2015 deri tani ?

Kaq si per flesh qe ishte :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Interviste me Antaret!

hahahahaha o Nick sta var njeri fare hahahahhahahha ,paske arrit fundin :p

Interviste flesh per Monin

a)Kë ke me shum antipati ketu ?
b)Ke respekton me shum ?
c)Kush te ka bere ta mendosh vertet tja thuash njeher ate shprehjen e Tan Mezes ? :p
ç)Kur ke qene ne gjimnaz , a ke pas te njejtin personalitet qe deshiron ti vesh piken e fundit ? (ne thelb sepse eshte ne ndertim deri ne njefar moshe personaliteti)
d) Ke thyer ndonjeher ndonje zemer mo ?
dh) I ke arritur objektivat qe ke pasur per 2015 deri tani ?

Kaq si per flesh qe ishte :p

Dije qe pergjigjet edhe pse me nota humori ne te, une do ti pergjigjem shume seriozisht. :)


a)Kë ke me shum antipati ketu ? * Antipati s'kam per askend ,por sigurisht kam preferencat dhe mos preferencat e mia , psh me Arfen nuk do gjej kurre nje preference te na bashkoje
b)Ke respekton me shum ? * Soul, Princesha, nese i referohemi forumit , per keto kam nje respekt mbi pritshmerite emia , pastaj jane te shumte ata qe respektoj si Marla, aver,ty etj etj
c)Kush te ka bere ta mendosh vertet tja thuash njeher ate shprehjen e Tan Mezes ? :p * Ne fakt une nuk e rezervoj gojen ,kshu qe ai/ajo qe me ka bere te "shkas" deri ne ate pike ,nuk ja kam kursyer hic...e ka marre ate shprehje.
ç)Kur ke qene ne gjimnaz , a ke pas te njejtin personalitet qe deshiron ti vesh piken e fundit ? (ne thelb sepse eshte ne ndertim deri ne njefar moshe personaliteti) * Ndryshimet e karakterit nga dje - sot jane goxha, asokohe kam qene shume kokeforte, se njihja tolerancen , pikat mbi i i vendosja edhe kur nuk kisha te drejte, nderkohe qe sot jam shume tolerante dhe aspak kokeforte....tashme per efekt te moshes dhe pjekjes bej kompromise sidomos per ata qe dua!
d) Ke thyer ndonjeher ndonje zemer mo ? * Po,por nuk me pelqen ta shikoj te tille...ka qene nje periudhe ku isha e pavendosur per nje lidhje , dhe ajo kohe ishte e mbushur me te tilla. Megjithate nuk e shoh si mburrje , as si arritje....thjesht si nje periudhe qe shyqyr qe kaloi :)
dh) I ke arritur objektivat qe ke pasur per 2015 deri tani ? * jo si kam arritur , dhe nje pjese e tyre do kalojne per vitin tjeter....
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Interviste me Antaret!

Per Gertin

Tani qe ke marre ate titull si ndihesh?
Pse me ngjan si donator sperme me kete titull, do beje nje dite ne kembim te parave meqe ra fjala
Donator me ngjan edhe si Terminator , e ndjen veten pak te tille?
Te flm per kohen.
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Interviste me Antaret!

Per Gertin

Tani qe ke marre ate titull si ndihesh?
Pse me ngjan si donator sperme me kete titull, do beje nje dite ne kembim te parave meqe ra fjala
Donator me ngjan edhe si Terminator , e ndjen veten pak te tille?
Te flm per kohen.

Gjeta pune te re me ket titull.
Un dhuroj gjithmon sperme dhe prodhoj vetem cuna bjonda me sy bojqielli. Sperma ime kushton 100 dollare per 1 spermatozoit. Ngaqe prodhoj miliona, i coj te ardhurat ne Afrike per femijet inferiore.
Hmm, me pelqen me pelqen terminator pasi mundohem te gjej ndjenjat e mia.

Ciao. :)
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Interviste me Antaret!

Per Malsin
1.Skuthllikun e ke te lindur apo te kultivuar me kalimin e viteve ? :p
2. Me ke nga anetaret e forumit ke me shume mhb dhe qe tw pelqen ne cdo postim / koment qe ben ? ( mos me thuaj mua ktu se squhet :p )
2. cili eshte gabimi me i madh qe ke bere , dhe qe ske mundur ta rregullosh pavaresisht perpjekjeve ?
3. Kur zhgenjehesh nga njrz si reagon?
4. Sa persona ke takuar nga forumi ( si nr) dhe sa do doje te takoje ?
5. Kush esht fjalia me e bukur qe tkan then ?
6. Ke patur ndonje moment ne jete qe te ka ndryshuar totalisht ne karakter ?
7. A sakrifikon per njerezit qe do , dhe nese po deri ne ca mase ?
8 . A e pranon dot publikisht qe un jam e madhe dhe tip gallate ? :p ;)
9 .A te pelqeu intervista qe me kerkove ne privat me aq insistim ? ;)
10. Super sens humori kam tek ato 2 pytjet me lart e ? :p
a u be 10 se plasaaa
kaq
mos me falendero fare :p
 
Redaktimi i fundit:

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Interviste me Antaret!

Per Malsin
1.Skuthllikun e ke te lindur apo te kultivuar me kalimin e viteve ? :p
1) Skuthllikun nuk e solla ,ate e gjeta mes jush (teje dmth)

2. Me ke nga anetaret e forumit ke me shume mhb dhe qe tw pelqen ne cdo postim / koment qe ben ? ( mos me thuaj mua ktu se squhet :p )
2) Me shum muhabet kam me ty ,por jo se me pelqejne postimet e tua te shpifura, por TI ne teresine tende ;) . Me pelqejne postimet e disa prej anetareve ketu ,por varet nga tematika , gjithsesi me se tepermi kam pelqyer ne fillim komentet e Nicktjeter (tani ka humb), pastaj Nevi sigurisht .

2. cili eshte gabimi me i madh qe ke bere , dhe qe ske mundur ta rregullosh pavaresisht perpjekjeve ?
2) (dhe pse duhet te ishte 3 ,por hajt se ju tironsallinjt kshu gabim keni ardh ne jet ). Bej shum gabime ,por jo te medhaja :p

3. Kur zhgenjehesh nga njrz si reagon?
3) Thjesht largohem prej tyre ,une sdij te fal nese gabimi eshte bere me paramendim .

4. Sa persona ke takuar nga forumi ( si nr) dhe sa do doje te takoje ?
4) Dy persona ;) dhe do doja te takoja dy persona te tjere ;)

5. Kush esht fjalia me e bukur qe tkan then ?
5) Beje jeten tenden,mos lejo te ta servirin ate

6. Ke patur ndonje moment ne jete qe te ka ndryshuar totalisht ne karakter ?
6) Po , ardhja ne tirane ka ndryshuar disa pjese te personalitetit tim . P.s. jo fale tirones ,por fal jetes ne vetmi njeriu meson te njohi vetveten

7. A sakrifikon per njerezit qe do , dhe nese po deri ne ca mase ?
7) Them se do e beja ,nuk me eshte dashur ta bej deri me sot ,sme eshte dhene mundesia . Jeten do e falja ,por vetem per nje person ama.

8 . A e pranon dot publikisht qe un jam e madhe dhe tip gallate ? :p ;)
8) Poooo je tip gallat ,por sje e madhe o Kla , je kokrra e cilimiut :p

9 .A te pelqeu intervista qe me kerkove ne privat me aq insistim ? ;)
9) Po me pelqeu ,sensi jot i humorit ,alla byrek me gjize :danse:

10. Super sens humori kam tek ato 2 pytjet me lart e ? :p
10) Ke humor tamam si Tirana Tv

a u be 10 se plasaaa
kaq
mos me falendero fare :p

Sigurisht qe ste falenderoj sepse nuk ke bere asgje per tu falenderuar .
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Interviste me Antaret!

E gjeta Pestiiiii :p

Okay.. Hi si fillim :p
giphy.gif

Hajd pergjigju njeher ketu se shume zhurme ke krijuar ti goc :p:vesyze:

1- Are you a human? or Alien? Or what? :pasqyr: Si do e perkufizoje veten? :)

2- Si ka qene femijeria yte?:lekundje:

3- Per cfare keni studiuar?:studim:

4- CIlat jane pasionet tua?:fshesa:

5- Si e kaloni nje dite te zakonshme?(pervec watching movies:D) :tv:

6- Ku e sheh veten pas 10 vitesh?:gjyshja:

7- Ku jeton dhe ku do doje te jetoje pergjithmone?:darke:

8- Si te duket FV? Ke krijuar simpati/antipati?:botadashuri::dyluftim:

9- Beson ne Zot? Pse?::cool::

10- Njeriu ideal i yti? E ke gjetur? :love1:
 
Redaktimi i fundit:

Aki

misfit
Titulli: Interviste me Antaret!

E gjeta Pestiiiii :p

Okay.. Hi si fillim :p
giphy.gif

Hajd pergjigju njeher ketu se shume zhurme ke krijuar ti goc :p

1- Are you a human? or Alien? Or what? Si do e perkufizoje veten?

2- Si ka qene femijeria yte?

3- Per cfare keni studiuar?

4- CIlat jane pasionet tua?

5- Si e kaloni nje dite te zakonshme?(pervec watching movies)

6- Ku e sheh veten pas 10 vitesh?

7- Ku jeton dhe ku do doje te jetoje pergjithmone?

8- Si te duket FV? Ke krijuar simpati/antipati?

9- Beson ne Zot? Pse?

10- Njeriu ideal i yti? E ke gjetur?


Edhe certifikata lindjes dhe adresa te mungojne si pyetje dhe ate me siguri se limiti ishte 10 pyetje e nuk i ke bere hahahah
C'i bera vetes, e une qe nuk hapa teme prezantimi qe mos bie ne sy :p

Hello edhe ty dhe po e them perseri me shkrijne fare keto smiley te forumit :)

ok so:

1.Hibrid hahah I wish, tamam e paske qelluar qe dhe me ke pershendetur me Stitch, an alien to an alien :D

2.Hmmm pak me prinder qe kujdeseshin pak si shume mos me ndodhe gje, pak dhe vete e terhequr, shikoja filma horror edhe pse naten kisha ankthe te nesermen ne mbremje prap tek ato kthehesha :) E qeshur nga jashte me shoqe qe me tregonin gjithcka mbi veten po qe s'u tregoja asgje, e mbyllur me nje fjale dhe me fantazi shume te zhvilluar, e pak emo me i llaf :p
emo-hair-toss-south-park.gif

3.Studim, cfare eshte ajo, dicka per te ngrene? :p

4.Pasionet hmm te fantazoj hahahahha, ok te them filmat dhe astronomia :)

5.Dita e zakonshme e paske thene vete, filma, fv, loje ne internet e jaaa erdhi koha gjumit :p

6.Ne ardhmeri mendon?

4ed159b0020998822e8b13baf8396398.jpg


7.Ku jetoj? Nuk e ke pare IP-ne? Ehhh te isha une smod po sdo leja anetar pa bere hack ne pc mwahhahaha :p. Do doja shume te jem citizen of the world :), te jetoj 5-6 muaj diku, 2-3 vjet diku tjeter, te njoh sa shume kultura neper bote e te adaptohem me ta :)

8. FV, ne fillim i frikshem, me dukej si nje familje ne vete qe edhe pse grinden aq shume jane mesuar me njeri-tjetrin sa qe e pranojne ashtu si jane, shume i gjalle dhe interaktiv, me nje fjale fitova nje simpati, tani per tani, ta them perseri pas disa muajsh :p

9.Po. Arsyeja te them qe jam rritur me nje gjyshe religjioze dhe nje baba qe perhere fene e lidhte me shkencen, e pastaj vete sa me shume qe kam lexuar mbi evolucionin dhe astrofiziken aq me shume arsyeja ime e sheh te logjikshme qe ka nje qenie intelegjente me aftesi dhe dimensione jashte perceptimit e kuptimit tone qe mund te manipuloje madje dhe te krijoje nje univers te tere.

10. Ehh tani une shoh filma vizatimore po hoqa dore nga perrallat me princin me kal te bardhe ka kohe hehe Mbase nje njeri qe te kupton dhe pranon ashty si je do ishte nder me te rendesishmet :)

Mbaruan? Huh shyqyr :p
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Interviste me Antaret!

Disa pyetje per delirium mind (ultraviolent)
1)-e vret mendjen se cthon te tjeret per ty?
2)-nese do te ishe n rolin e mashkullit cila do te ish femra ideale per ty?
3)-nese ndjehesh keq fajin ja hedh vetes apo te tjereve qe te rrethojn?
4)-kur ishe e vogel cila isht perralla jote e preferuar?
5)-a nervozohesh ndonjeher nga postimet e forumit?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Interviste me Antaret!

Disa pyetje per delirium mind (ultraviolent)

Mirmgjes e dashur
po shpresoja mos tme bonte njeri intervist sepse filloj me monologe dhe ska mo shpetim per asnji lol

e vret mendjen se cthon te tjeret per ty?
Kur fillon femijerin me kritika dhe egersi, me pas ste pret mo as thika. Prandaj un them 'gjuaj sa tkesh fuqi sepse sme prek aty ku don'.
Prandaj dhe nuk e vras mendjen ne menyren qe mund te interpretohet ketu... sepse e di cmendojne per mu.
Jam un vet qe perpiqem te kthej ate ne pershtypje negative disa her thjesht per te kalu kohen ose per vetmbrojtje.
I vetmi rast ku mund te prekem eshte kur fjalet vijne nga nje person me te cilin jam hapur me pasterti... por % eshte shum e vogel.

nese do te ishe n rolin e mashkullit cila do te ish femra ideale per ty?

Ahhhhhh te cmendur! djall me mask engjelli. Shal gjat, me forma ne vendin e duhur, brune, sy hapur, te prapt, cik femije nga trut, por me zemer te madhe. Po flas per veten eh lol Nuk e di...

nese ndjehesh keq fajin ja hedh vetes apo te tjereve qe te rrethojn?

Natyrisht qe vetes... sepse gaboj shpesh dhe e bej ne menyr koshiente.
Kur vendos te bej dicka ska burr none tme bej te ndryshoj mendje dhe jam pergatitur psikologjikisht qe duhet te kerkoj falje.
Kam kerkuar falje te sinqert, kam kerkuar falje kur skisha faj dhe kam kerkuar falje pa e ndjer hic fare veten ne faj por sa me kthy gjerat sic ishin me pare.

kur ishe e vogel cila isht perralla jote e preferuar?

Nuk kisha... mi lexonte vetem nje engjell qe tani s'eshte mo mes nesh por nuk i kuptoja. Ajo lexonte dhe fantazia ime fluturonte sa knej sa andej dhe skuptoja me gje.
Kur u rrita u dashurova pas Mulanit.
Ndihesha si ajo... me boten rreth meje qe perpiqej tme ndryshonte.
Nuk e di se sa her mund ta kem pa... minimumi 200 her sa dhe mami qe punonte ne dhomen afer i ka msu batutat permendc dhe kendonte kengen bashk me mu (isha ne vitin e tret te gjimnazit lol )

a nervozohesh ndonjeher nga postimet e forumit?
Jo jo... un jam nervoze perpara se te hy ktu dhe futem sa me u zbraz sepse sdua ta boj jasht ksaj bote.
Cfryhem dhe rikthehem ajo qe qesh nat dit pa motiv.
Sepse mkan frik njerzit kur kthehem ne serjoze :D
 

Aki

misfit
Titulli: Interviste me Antaret!

Mirmgjes e dashur
po shpresoja mos tme bonte njeri intervist sepse filloj me monologe dhe ska mo shpetim per asnji lol


Kur fillon femijerin me kritika dhe egersi, me pas ste pret mo as thika. Prandaj un them 'gjuaj sa tkesh fuqi sepse sme prek aty ku don'.
Prandaj dhe nuk e vras mendjen ne menyren qe mund te interpretohet ketu... sepse e di cmendojne per mu.
Jam un vet qe perpiqem te kthej ate ne pershtypje negative disa her thjesht per te kalu kohen ose per vetmbrojtje.
I vetmi rast ku mund te prekem eshte kur fjalet vijne nga nje person me te cilin jam hapur me pasterti... por % eshte shum e vogel.Ahhhhhh te cmendur! djall me mask engjelli. Shal gjat, me forma ne vendin e duhur, brune, sy hapur, te prapt, cik femije nga trut, por me zemer te madhe. Po flas per veten eh lol Nuk e di...Natyrisht qe vetes... sepse gaboj shpesh dhe e bej ne menyr koshiente.
Kur vendos te bej dicka ska burr none tme bej te ndryshoj mendje dhe jam pergatitur psikologjikisht qe duhet te kerkoj falje.
Kam kerkuar falje te sinqert, kam kerkuar falje kur skisha faj dhe kam kerkuar falje pa e ndjer hic fare veten ne faj por sa me kthy gjerat sic ishin me pare.Nuk kisha... mi lexonte vetem nje engjell qe tani s'eshte mo mes nesh por nuk i kuptoja. Ajo lexonte dhe fantazia ime fluturonte sa knej sa andej dhe skuptoja me gje.
Kur u rrita u dashurova pas Mulanit.
Ndihesha si ajo... me boten rreth meje qe perpiqej tme ndryshonte.
Nuk e di se sa her mund ta kem pa... minimumi 200 her sa dhe mami qe punonte ne dhomen afer i ka msu batutat permendc dhe kendonte kengen bashk me mu (isha ne vitin e tret te gjimnazit lol )


Jo jo... un jam nervoze perpara se te hy ktu dhe futem sa me u zbraz sepse sdua ta boj jasht ksaj bote.
Cfryhem dhe rikthehem ajo qe qesh nat dit pa motiv.
Sepse mkan frik njerzit kur kthehem ne serjoze :D

Une nuk diskriminoj si ti, sdo prisja tjesh cun po dot merrja kshu si je po te ishe single :p, madje do beja dhe planin e ardhmeris, do mesonim gjuhen klingon qe mos na kuptoje njeri dhe tere diten do luanim World of Warcraft dhe Warhammer 40000 hahahahahha
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Interviste me Antaret!

Intervist per ata qe duan tju pergjigjen ktyre pyetjeve?
1-Jeni tip i qet/nervoz edhe ne jeten reale ashtu sic jeni ne virtualitet?
2-do martoheshit me dashuri apo me shkuesi?
3-kur jeni te merzitur, qani, pini alkool e cigare apo flini gjum?
4-jeni te fiksuar pas pamjes saqe te qendroni gjith diten para pasqyres?
5-e ndini moden?
6-cila esht ngjyra qe ju pelqen?
7-do ta nderronit nenshtetesin Shqiptare, per nje vend pune m nje pag te kenaqshme?
8-kur ishit n shkoll te mesme ishit vajza/djali m trendy n shkoll apo nga nxenesit qe mesonit?
9-nese shihni nje vajz,djal qe qan ne rrug i afroheni ta pyesni se cka apo jeni indiferent?
10-nese bota do ndryshonte cfar vendi do te donit te kishit ne shoqeri(minister, kryeminister tj...)?
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Interviste me Antaret!

Intervist per ata qe duan tju pergjigjen ktyre pyetjeve?
1-Jeni tip i qet/nervoz edhe ne jeten reale ashtu sic jeni ne virtualitet? Nje soj si ktu dhe ne realitet skam asnje pik ndryshimi kush me ka njohur e me njeh e din
2-do martoheshit me dashuri apo me shkuesi? Pelqej ate me dashuri
3-kur jeni te merzitur, qani, pini alkool e cigare apo flini gjum? Asnje nga kto dal shetitje ..Ndo nje her me ndodh qe te meditoj me veten..
4-jeni te fiksuar pas pamjes saqe te qendroni gjith diten para pasqyres? Jo as pes minuta nuk rri ne pasqyer me floekt :p
5-e ndini moden? Jo dhe aq
6-cila esht ngjyra qe ju pelqen? Gria Blue E zez dhe ajo ngjyra e ullirit
7-do ta nderronit nenshtetesin Shqiptare, per nje vend pune m nje pag te kenaqshme? Varet nga rrethanat shtetsin mbase e nderron po nenshtetsia mbetet gjithmon ajo shqiptare mune te kesh nje pashaport italian njihesh si talian po nenshtetsia mbetet shqiptare kshuqe nuk them as po as jo :p
8-kur ishit n shkoll te mesme ishit vajza/djali m trendy n shkoll apo nga nxenesit qe mesonit? Skam qen ne te mesme
9-nese shihni nje vajz,djal qe qan ne rrug i afroheni ta pyesni se cka apo jeni indiferent? Duhet te jesh pak ne medyshje per kte pik sepse nese i afrohesh mund dhe te ngelesh si m... ne shi i themi ne .
10-nese bota do ndryshonte cfar vendi do te donit te kishit ne shoqeri(minister, kryeminister tj...)? Sekretaren e ministrit :p


Ja pra u pergjigja dhe une nje her ktu :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Interviste me Antaret!

Kam nje interviste per Passion

1- Duke qene se daton ka vite pse u bere aktiv ne fv vetem tani?
2- Zakonisht edhe ne realitet je aq i eger :p dmth sia perton ti thuash tj cf mendon
3- Anetaret qe ke me simpati dhe antipati jane..?

Pytje pak me intime

Zakonisht kush ka nje makine e trajton sikur ka te dashur, ti sipas meje keshtu trajton violinen
le te flasim per pasionin tend per violinen
1-Qe kur ke filluar ti biesh?
2-Ishte dicka e ''detyryar'' dmth i shtyre nga prinderit qe i vogel apo e zbulove vete qe te pelqente
3-Je tip romantik?
4-Si e pershkruan femren me 4 fjale?

Per mom aq, tung e ki :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Interviste me Antaret!

Per Pestin

Love horror story :p

1: Personazhi horror qe do dashuroje?
2: Nese do njihje nje Marsian, Tokist (keta i njeh :p), Jupiterjan... me ke do zgjidhje te kaloje naten? :p
3: Demostro veten me nje personazh: Horror, Anim dhe Superhero
4: Piken 3 por te me demostrosh mua
5: Do u dashuroje ne jeten reale me nje personazh si koleksionisti i syve?
6: Horrori qe te pelqen me teper
7: Aktori qe "dashuron"
8: Ti si nje personazh negativ
9: Une si nje personazh negativ
10: Do hajde ndonjehere me mua nje sufllaqe? :p


P.s: Nick jam ne pritje te intervistes, te shikoj cdo katandisesh :p
 

Aki

misfit
Titulli: Interviste me Antaret!

Per Pestin

Love horror story :p

1: Personazhi horror qe do dashuroje?
2: Nese do njihje nje Marsian, Tokist (keta i njeh :p), Jupiterjan... me ke do zgjidhje te kaloje naten? :p
3: Demostro veten me nje personazh: Horror, Anim dhe Superhero
4: Piken 3 por te me demostrosh mua
5: Do u dashuroje ne jeten reale me nje personazh si koleksionisti i syve?
6: Horrori qe te pelqen me teper
7: Aktori qe "dashuron"
8: Ti si nje personazh negativ
9: Une si nje personazh negativ
10: Do hajde ndonjehere me mua nje sufllaqe? :p

Kesaj po qe i them interviste une hahah

Ok

10.Po nese paguan ti vij qe tani une :p

2.Marsian of kors

6. Sdo e kategorizoja me nje, se fundi The Conjuring qe me ka lene pershtypje, pastaj mbaj mend The Ring qe e kam pare naten veten ne bodrum dhe sa u dha ai filmi ra zilja telefonit :D, uf dhe ato filmat e vjeter bardh e zi qe i shikoja si e vogel me vampire dhe nga u mesova te dashuroj horroret :)

7.Kam nisur me Keanu Reeves, pastaj James McAvoy qe akoma e kam shume per zemer :)

8.Diku ne mes te Wednesday Addams nga Addams Family qe thote se po te ishte martuar do e frikesonte burrin aq shume sa qe ai do vdiste nga frika hahah dhe kur i thote ai djali po nese dikush te shpreh dashurine e te gjunjezohet e ta perkushton jeten e kjo i thote do ndjenja meshire per te dhe nga Primal Fear Edward Norton me rolin e Aaron qe vret njeri dhe pretendon se ka personalitet te dyfishte, shpeton nga burgu e ne fakt ka aktruar tere kohen :D

9. Ti diku ne mes te Gru nga Despicable Me, Agent Smith nga Matrix ( te imagjnoj kur nevrikosesh e i quan gjithe hipokrite pikerisht ne ate qendrim njerezit jane virus per kete bote :p) ah dhe Joker nga Batman :D

1.Luciferi patjeter :p

5. Se pash filmin se me pershpejtove dhe u ndala tek trailer dhe lexova ne wikipedia, pak i bezdisshem, me pelqejne sadistet por duhet te jene dhe manipulues ca :p kshu qe jo :D

3. Hmmm horror: dy karaktere te Eva Green, shtriga nga Dark Shadows, dhe roli qe ka tek Penny Dreadful, perhere e veshur ne te zeza, me nje erresire brenda vetes, Sally Finkelstein nga Nightmare before christmas (animacion) dhe Mystique, X-Men(superhero)

4. animacion e ke Cheshire nga Alice in Wonderland :D, horror o po Freddy Krueger :p ose ose Zodiac Killer :D, ndersa nga superhero Wolverine :p

me kaq pak kohe kaq arrita, pres kritika sa je i kenaqur nga zgjedhjet qe bera :p
 
Top