• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Inter-Milan, derbi nuk ka fitues

cent

...Lontano
Nuk ka fitues në derbin e Madoninës. Supersfida mes Interit dhe Milanit mbaroi në barazim 1-1. El Shaarawy zhbllokoi sfidën në minutën 21’. Milani dominon në pjesën e parë duke shtyrë nga krahët ku portieri Handanovic i mohoi skuadrës së Allegrit të shënonte golin e dytë.

1to8ht.jpg

Stramaccioni në pjesën e dytë kërkon të sjellë diçka ndryshe duke futur në fushë Schelotton, i cili rezultoi deçiziv në shënimin e golit të barazimit në minutën 71. Minutat e fundit nuk sollën asnjë ndryshim për skuadrat të cilat e mbyllën ndeshjen në barazim.

Pas kësaj sfide Milani shkon në kuotën e 45 pikëve në vendin e tretë, ndërsa Interi në vendin e katërt me një pikë me pak./BeratiLive
 

AjSi

...
Titulli: Inter-Milan, derbi nuk ka fitues

Kujt i plasi ..Juventus forever <3 :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Inter-Milan, derbi nuk ka fitues

Kur e pash ate golin e Milanit thash mase do fitonim po ehe
e prishen punen nga fundi thuaj. Mall dhe 1 pike,lool..
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Inter-Milan, derbi nuk ka fitues

Mjafton qe ishte nje ndeshje e bukur dhe pse do kishte qen akoma me i bukur te kishte fituar Interi :D
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Inter-Milan, derbi nuk ka fitues

Fitoren e meritonte Milani! Lojen,rastet per gol.. pas super ndeshjes me Barcelonen serish te dielen po ato lojtar qe dhan shpirtin me Barcelonen ishin ne fushe... (Interi ka loz me gjysmen e rezervave me Cluj ne E.L se gjysmen e kualifikimit e kishte marr ne San Siro)
Gjithsesi milani duket dukshem qe esht skuadra me ne forme ne Itali momentalisht.
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Inter-Milan, derbi nuk ka fitues

BoOoMBaStiCk Mos harro qe inter ka gjysmen e skuadren te frar ;) dhe pse Milani javet e fundit ka treguar qe esht nje skuader ne rritje, pavarsisht 2-3 rasteve qe pati Milani ne pjesen e par meritonte golin e dyt, ne fund interi pati disa raste per te shenuar golin e dyt.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Inter-Milan, derbi nuk ka fitues

Gjithmon nje ndeshje e bukur mes INTERIT e milanit fatkeqsi qe sfitoj interi por dhe fal protierit me te mir momenatlisht dhe me ne forem qe kemi Handanovic qe bere dy tre pritje te bukura si gjithmon si mungojne kto pritje :D Dhe pse milani vinte nga nje ndeshje e veshtir kunder barcelones gjithsesi INTER MBETET INTER ::D :D

FORZAAAAAA NERAZZURRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ::) :)
 
Private conversations
Help Users
    Top