• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Inter i pandalshëm/ Mund Lazion, 15 pikë të plota

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Inter i pandalshëm/ Mund Lazion, 15 pikë të plota
26/09/2019 10:42
Intetri nuk ndalet në Serinë A italiane.


Në San Siro skuadra zikaltër kaloi me sukses edhe testin e vështirë me Lazion duke e mposhtur me rezultatin 1-0 me skuadrën romane që meritoi më shumë nga kjo sfidë duke parë edhe rastet e krijuara duke u ndalur shpesh nga Handanovic, ndërkohë që ajo vetë u shpëtua në 2-3 raste nga Strakosha nga pësimi i golit të dytë.
Ai që i dha këtë 3 pikësh Interit që kryeson me 15 pikë të plota. Ishte D’Ambrosio me golin e shënuar në pjesën e parë. Nuk bënë aspak mirë Roma dhe Napoli që pësuan humbje në fushat e tyre. në Olimpico, Roma u mposht nga Atalanta 0-2 ku për bergamaskët shënuan Zapata dhe De Roon. Më befasuese ishte disfata e Napolit në San Paolo nga Cagliari 0-1 ku për sardët shënoi Castro.
Fiorentina shënoi fitoren e parë teksa mposhti Sampdorian me rezultatin 2-1.


Top Channel
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
sdi moj dor viti i ri ju ben dem ktyne
humbasin peshe ne fun te fazes se pare :p
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
E po permendini edhe Milanin e modh last week se na nderoi... lol
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Milani per momentin nuk ka b.....
Me vone shofim .
Se ska trajner jo.per gje
Dhe nji qe eshte amator futbolli se fut bilia 34 vjec para lojtarit me te mire ne kupen e afrikes
21 vjecarit bennacer.
Me lun me rodrigues ne te majte... qe me shume hum se sa fiton topa.....
Po me kulmi eshte kur me lun me suso ne vend te paqueta.... lojtat we e mer topin nga mbrojtja e tij e del vetem per vetem me portierin e gjun jashte...
 
Private conversations
Help Users
    Top