• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Instagram paralajmëron ndryshimin e papritur

N0

"H.A.T.V.N" S2. Suksese!
101007485-insta-large_trans_NvBQzQNjv4BqZgEkZX3M936N5BQK4Va8RWtT0gK_6EfZT336f62EI5U.jpg


Të gjithë përdoruesit e “Instagram” mund të mërziten disi nga ndryshimi i fundit që po testohet nga kompania.
Ndryshimi i madh që po projekton Instagram është heqja e komandës “like” nga profilet. Komandë e cila lejonte të shprehje pëlqimin me një zemër të kuqe që dilte në mes të ekranit për fotot apo videot e postuara nga miqtë tanë apo figurat publike në Instagram.
Fotot do të vijojnë të pëlqehen nga miqtë por këto “like” do të mund t’i shohë vetëm përdoruesi dhe jo miqtë e tij.

Një nismë e cila sipas kompanisë ka për qëllim që të heqë përqendrimin tek “liket” e marra dhe të zhvendosë vëmendjen tek përmbajtja e postimit.
Ky opsion po testohet nga themeluesit.

Balkanweb.com
 

N0

"H.A.T.V.N" S2. Suksese!
Nami zi, po tani si do ja bejme?! ???
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Mos myllni cdo gjo vwc mos luni instagramin un aty shfrenoj fantazit erotike....plotsohem si njwri ne momentin qe shtyp at zemren e kuqe
 
I

Iva1

Na fiku deren.Une aty shfrenoja gjithe fantazine time fotozhenike .Nuk rreshtin postimet tani/pastaj/pasdarke???
 

Mogli

🇦🇱
Hajt ishalla kto grate po na japin emrat ne insta tu bejme zemra all fotove qe mos tu ngeli gje merak ??
 
Top