• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Inspirim nga Instagrami: Shtatë kombinime të efektshme për dimër

Katara

Antarë i Respektuar
اizmet, xhinset, pallto e ngrohtë apo xhaketë me pupla, shall XXL dhe kapela e preferuar? Kjo është përafërsisht ai imazh të cilin dimrit rrallëherë e ndryshojmë.
Merren parasysh xhemperët, bluzat dhe këmishët, mbase xhaketë kadifeje apo mëndafshi, ndonjëherë edhe fund të leshtë, mirëpo gjithsesi: repertori është pak a shumë i njëjtë, transmeton Telegrafi.
Ja si e bëjnë këtë ekspertët e modës:
Bëni bashkë xhaketën me pupla dhe çizmet me taka dhe fundin me print klasik dimëror, shumë shik dhe të guximshëm njëkohësisht.

Ndërtoni kombinimin klasik të ngjyrës së zezë me të bardhen, me këpucë me taka dhe me print animal.

Cila është trikoja juaj e preferuar për këtë sezon: ponço, xhemper apo kardigan? Seksi, të rehatshme dhe të ngrohta njëkohësisht.

Jetoni jetën me kombinime ngjyra të errëta, aq më parë dimrit preferoni variantin all black. Për efekt të bukur le të jetë kjo aksesor nga lëkura e bardhë.

Tregoni dozë guximi duke kombinuar mëndafshin me xhinset dhe pallton nga printet animale.

Xhaketa bomber na arrijnë edhe në modele diç më të gjata, sikur këto xhaketa ngjyrë roze. Ngjyrat e errëta dhe rozë janë ngjyra të preferuara dimri, ndërkaq ju vishni bashkë me çizmet XXL, xhemper-fustane dhe xhaketë.

Edhe një variant ngjyrë të zezë, mirëpo të hapur mrekullisht me nuanca të buta bezhë dhe rozë. Xhemper me grykë të mbyllur do t’ju bëjnë elegante.
 
Top